Now Reading
Paiškėjo naujosios lietuvių komedijos „Kaip pavogti žmoną“ veidai

Paiškėjo naujosios lietuvių komedijos „Kaip pavogti žmoną“ veidai

Paiškėjo naujosios lietuvių komedijos „Kaip pavogti žmoną“ veidai

Laikas.lt

Iki šiol neskelbę naujosios komedijos „Kaip pavogti žmoną“ aktorių, filmo kūrėjai, anksčiau Lietuvai pristatę tokius populiarumo sulaukusius filmus kaip „Valentinas vienas“ ir „Tadas Blinda. Pradžia“, pagaliau atidengė paslapties šydą. Prieš žiemos šventes Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame filme žiūrovus juokins Rimantė Valiukaitė, Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas ir Inga Jankauskaitė.

Žinomus aktorius jau galima išvysti ir naujajame, nuotaikingame filmo plakate, kurį kūrė fotografas Algis Kriščiūnas.

Žiūrovai R.Valiukaitės, G.Savicko ir R.Cicėno trio jau galėjo matyti tokiose populiariose humoristinėse televizijos laidose kaip „Pagauk kampą“ ar „Dar pažiūrėsim“. Aktoriai taip pat sulaukė publikos simpatijų pasirodydami improvizacijų teatre „Kitas kampas“ bei kituose teatro spektakliuose. I.Jankauskaitė gerbėjams puikiai pažįstama iš darbo televizijoje ir vaidmenų teatre bei kine, taip pat atliekamų romansų.

Komedija „Kaip pavogti žmoną“ buvo baigta filmuoti daugiau kaip prieš mėnesį, dabar vyksta juostos montavimo darbai. Pasak filmo režisieriaus Donato Ulvydo, aktorių pasirinkimas buvo svarbiausias sprendimas, kurį jam teko priimti po to, kai buvo nutarta kurti naują juostą ir sumanyta idėja bei parašytas scenarijus.

„Pirmiausia galvojau apie kiekvieną personažą mintyse ieškodamas jo atitikmens aktorių gretose. Buvau užtikrintas, kad būtent Rimantė, Giedrius, Ramūnas ir Inga turi būti mūsų filme. Tinkamesnių kandidatų nebūtume radę ir dabar esu šimtu procentų patenkintas pasirinkimu. Tapome puikia komanda, o visų jų įtikinanti vaidyba ir su puikiu humoru sukurti personažai taps pagrindiniu filmo akcentu“, – sakė D.Ulvydas.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Komedijos „Kaip pavogti žmoną“ siužetas sukasi apie netikėtai viename bute su dviem vyrais – buvusiu ir esamu – atsidūrusią moterį, kurią įkūnijo charizmatiškoji R.Valiukaitė. Žiūrovai gali tikėtis daug juokingų kasdieniškų ir su šalies aktualijomis susijusių akimirkų, kurias paskanins jausmingi dialogai ir aktorių išradingumas.

Nauja nuotaikinga šventinė filmų „Tadas Blinda. Pradžia“ ir „Valentinas vienas“ kūrėjų komedija „Kaip pavogti žmoną“ visuose Lietuvos kino teatruose bus rodoma jau nuo gruodžio 20 dienos.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt