Now Reading
Papuošalų kūrėja Kristina Abraitienė: „Ypatingos moterys puošiasi ir be progos“

Papuošalų kūrėja Kristina Abraitienė: „Ypatingos moterys puošiasi ir be progos“

Papuošalų kūrėja Kristina Abraitienė: „Ypatingos moterys puošiasi ir be progos“

Mėgstate puoštis, tai jums teikia džiaugsmą, tačiau tai darote tik ypatingomis progomis? „Pamėginkite mažais malonumais džiaugtis dažniau, juk tai jie spalvina mūsų kasdienybę“, – šypsosi papuošalų kūrėja Kristina Abraitienė.

Kruopštus kūrėjos rankų darbas, kokybiškų stiklo karoliukų bei kristalų „Swarovski“ naudojimas leidžia sukurti tokius kūrinius, kurie spalvomis, formų įvairove maloniai nustebina net ir visko mačiusias.

„Stengiuosi kurti tokius papuošalus, kuriems moterys sunkiai atsispirtų ne tik besiruošdamos svarbioms progoms, bet ir galvodamos apie kasdieną. Kuriu papuošalus toms, kas vertina kokybę, nebijo išsiskirti, pabėžti savo moterišką žavesį, trykšta pasitikėjimu savimi“, – įsitikinusi Kristina.

Kristina, jau daugelį metų pati jaučianti silpnybę papuošalams, iš pradžių papuošalų kūrimą pasirinko kaip malonų užsiėmimą, teikiantį džiaugsmą. Pirmosios jos klientės buvusios draugės, pažįstamos, po to savo darbais pradėjo puošti vis daugiau moterų, o neseniai Kristina pristatė savo pirmąją papuošalų kolekciją, skirtą artėjančioms šventėms, todėl joje ypatingai daug kristalų, spindesio.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

K.Abraitienė savo kūryba spėjo pelnyti ir žinomų moterų simpatijas. Dainininkė Eglė Jakštytė, „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, modelis ir rankinių kūrėja Gerda Štelemėkaitė, makiažo meistrė Neringa Čukinienė mielai puošiasi Kristinos kurtais papuošalais, o neseniai jos kūriniai atsidūrė ant vieno šventinio šalies leidinio viršelio.

Kristina žavisi italų dizaineriais, jų darbų kruopštumu, savitumu, todėl stengiasi, kad ir jos darbai būtų išskirtiniai, nematyti, unikalūs. „Dažnai įkvėpimu tampa ir mano klientės. Tai jos verčia mane judėti į priekį, jas stebinti bei kurti“, – šypsosi K.Abraitienė.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top