Now Reading
Pasidaryk pats. Lūpų balzamas šaltėjančiam orui

Pasidaryk pats. Lūpų balzamas šaltėjančiam orui

Pasidaryk pats. Lūpų balzamas šaltėjančiam orui

Laikas.lt

Rašėme apie namų gamybos muilą, tačiau rudeniui artėjant siūlome apsirūpinti lūpų balzamo atsargomis. Orui šąlant ir vėjui stiprėjant lūpos tampa ypač jautriomis, ima džiūti ir šerpetoti, tad, norėdami to išvengti, pasigaminkite natūralaus lūpų balzamo!

Jums reikės:

2 šaukštų bičių vaško;
2 šaukštų kokosų aliejaus;
2 šaukštų sviestmedžio aliejaus;
5-10 mėgiamo eterinio aliejaus lašų arba kelių lašų šokolado ar vanilės esencijos.

Procesas:

Lengviau negu įsivaizdavote! Nedidelėje keptuvėje, virš silpnos ugnies ištirpinkite bičių vašką. Jam ištirpus pridėkite kokosų ir sviestmedžio aliejaus (šie aliejai yra kietokos konsistencijos, panašūs į taukus). Palaukite, kol viskas ištirps ir įlašinkite eterinio aliejaus ir/arba norimos esencijos.

Naudodami pipetę gautą skystą masę sulašinkite į indelius. Pastarųjų galite nusipirkti daugelyje specializuotų parduotuvių, taip pat galite tiesiog išsaugoti senus lūpų balzamo indelius ir naudoti juos.

Sulašinus masę ant viršaus užlašinkite dar porą eterinio aliejaus ar esencijos lašų – masei vėstant jie nugrims ir pasiskirstys tolygiai.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Beje, eterinio aliejaus ar esencijų galite ir nenaudoti – tiek kokosų aliejus, tiek ir sviestmedis turi silpną, maloniai salsvą kvapą. Nurodyto kiekio užteks maždaug 12 lūpų balzamo tūtelių.

Tegul jūsų lūpos būna sveikos, o bučiniai saldūs!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top