Now Reading
Paskutiniai Leono Somovo ir Jazzu štrichai prieš ypatingą premjerą

Paskutiniai Leono Somovo ir Jazzu štrichai prieš ypatingą premjerą

Paskutiniai Leono Somovo ir Jazzu štrichai prieš ypatingą premjerą

Laikas.lt

„Nerimas, persipynęs su didžiuliu džiaugsmu“, – taip savo būseną apibūdina vienas žymiausių Lietuvos duetų Leonas Somovas ir Justė Arlauskaitė – Jazzu. Jau šį penktadienį ir šeštadienį atlikėjai išeis į sceną Vilniaus Teatro arenoje, kur dviem ypatingais koncertais pristatys savo naująjį albumą „Lees And Seas”. Žiūrovų susidomėjimas – toks didelis, kad vietoj vieno planuoto koncerto Vilniuje bus surengti du – į antrąjį taip pat baigiama parduoti visus bilietus.

Bilietai į lapkričio 8-ąją Teatro arenoje vyksiančią naujos Leono ir Jazzu programos premjerą buvo išgraibstyti, iki jos likus porai savaičių. Šiandien jau aišku, kad lapkričio 9-ąją vyksiančio antrojo pasirodymo metu salė taip pat bus pilnutėlė.

Atsižvelgiant į gerbėjų prašymus, šią savaitę prekyboje pasirodys dar kelios dešimtys bilietų į abu albumo pristatymo koncertus. Juos Leonas ir Jazzu surengs ir dar dviejuose miestuose – lapkričio 13-ąją pasirodys Kauno „Girstučio“ kultūros centre, lapkričio 15-ąją – Klaipėdos koncertų salėje. Bilietai į visus šiuos pasirodymus platinami visose „Ticketpro“ kasose ir internetu – www.ticketpro.lt

„Tai – ambicingiausi pasirodymai per visą mūsų dueto karjerą. Tikėjau, kad publika jais susidomės, bet tai, kad sostinėje teks rengti papildomą pasirodymą – maloni staigmena. Mūsų gerbėjai socialiniuose tinkluose sukėlė tikrą audrą, reikalaudami papildomo koncerto. Du anšlagai – stiprus naujo albumo startas.

Jau kurį laiką su Juste nekoncertavome kartu, be to, tai bus proga pirmą kartą išgirsti visas naujo albumo dainas. Mes labai dėkingi visiems, kurie įvertino tai“, – sako Leonas.

Į koncertus šį savaitgalį atėję žiūrovai bus pirmieji, kurie galės įsigyti dar dažais kvepiantį albumą „Lees And Seas“.

„Jame – keturiolika dainų. Visos jos koncerte bus atliktos gyvai. Kai kurios – jau gerai žinomos publikai. Pavyzdžiui, „You Don’t Know My Name“, „Pretender“, „Sugalvoki norą“, kuri yra vienintelė albume lietuvių kalba skambanti daina.

Taip pat ir „Lower Than The Ground“, kurią pristatėme vos prieš kelias savaites, bet ji akimirksniu išpopuliarėjo. Aš jau pati nekantrauju sulaukti akimirkos, kai ši daina skambės koncerte. Mes labai didžiuojamės šiuo albumu“, – neslepia Justė.

Kompaktinė plokštelė gamybai priduota šią savaitę – atlikus paskutines viršelio korekcijas.

„Prognozuoju, kad albumą rankose turėsime, kai iki koncerto bus likusios kelios valandos. Žiūrovai jį namo galės parsinešti dar karštą“, – džiaugiasi Leonas.

Kartu su Leonu ir Jazzu į sceną žengs muzikantų komanda – būgnininkas Darius Rudis, bosistas Domas Aleksa, pianistas Kęstutis Pavalkis ir pritariančiųjų vokalistų trijulė. Koncerto staigmena – vieną dainą klavišiniais instrumentais gros pati Justė. Tai pirmas toks atvejis Leono ir Jazzu koncertuose.

„Aš daug metų mokiausi groti, esu vokalistė ir pianistė, tik tai gal nėra žinoma“, – juokiasi Justė.

Koncertui kuriama speciali scenografija, atspindinti teatro estetiką. Artistų kostiumais rūpinasi dizainerė Daiva Urbonavičiūtė, renginį režisuoja Gytis Ivanauskas.

„Mums pasisekė, kad turime komandą, kuria visiškai pasitikime. Pakeitimai ir naujos idėjos, neabejoju, plauks iki paskutinės minutės. Kaip tikri menininkai, turbūt vis dar kažką keisime paskutinę naktį.

Scenoje atsispindės tema, apie kurią jau užsiminėme – metų laikai. Nebus pigių ir nuvalkiotų sprendimų – blizgučių ir taip toliau. Viskas bus apgalvota ir skoninga – scenos vaizdas, kostiumai, dramaturgija, spalvos“, – džiaugiasi Justė.

„Tai nereiškia, kad mes tapsime aktoriais. Esame muzikantai, kuriame ir atliekame dainas. Bet tas papildomas vaizdo elementas, padedantis sustiprinti muzikos įspūdį, tikrai bus“, – garantuoja Leonas.

Duetas ypač džiaugiasi, kad pasirodymai vyks jaukioje aplinkoje – visos vietos sėdimos, žiūrovai galės sutelkti visą dėmesį į muziką.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Esu koncertavusi ir klubuose, ir festivaliuose, ir vakare, ir paryčiais. Vis dėlto smagiausia yra tada, kai patogu ir atlikėjui, ir publikai. Kai žmonės iš tiesų ateina pasiklausyti, o ne pasišnekėti ar parūkyti.

Tai nereiškia, kad naujame albume nėra šokiams tinkamų dainų. Koncerte tikrai bus akimirkų, kai žiūrovai pakils nuo kėdžių“, – žada Justė.

Su džiugiu jauduliu laukdami penktadienio, Leonas ir Jazzu su gerbėjais dalijasi dar viena daina iš naujojo albumo – „You And Me“.

„Tai paskutinė daina, kuri pateko į albumą – ji baigta, likus vos porai dienų iki įrašų pabaigos. Labai paprastas kūrinys – akustinė gitara, vokalas, truputis perkusijos. Man šis kūrinys labai patinka. Jei dainą gali su gitara sudainuoti prie laužo, tai – gera daina. „You And Me“ yra būtent tokia“, – sako Leonas.

„Manau, ji bus neabejotinas hitas. Labai šviesi daina. Tekstas – dialogas su žmogumi. Viskas pažodžiui, dainuoju tai, ką jaučiu, ką galvoju. Paprasti, bet nuoširdūs žodžiai.

Ją galima skirti mylimajam, geriausiam draugui, kam tik nori. Viskas – tikra ir išgyventa. Šiame albume nėra netikrų dalykų. Viskas čia – labai asmeniška“, – kūrinį pristato Jazzu.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt