Now Reading
Patraukli ir vyriška „Hario Poterio“ žvaigždės fotosesija

Patraukli ir vyriška „Hario Poterio“ žvaigždės fotosesija

Patraukli ir vyriška „Hario Poterio“ žvaigždės fotosesija

Laikas.lt
Nuotr. „Esquire“

„Hario Poterio“ žvaigždė Danielis Radcliffe visiems labiau pažįstamas, kaip mielas berniukas su apvaliais akiniais. Pasirodo, berniukas suaugo ir naujoje žurnalo „Esquire“ fotosesijoje atskleidžia savo vyriškumą.

22 m. aktorius pozuodamas fotosesijai pasakoja apie pakvaišusius fanus, kurie jam siūlydavo permiegoti, apie savo kovą su alkoholizmu ir kodėl jis renkasi monogamiją.

Danielis atvirauja: „Aš monogamiškas. Nesu iš tų, kurie gali susitikinėti su keliais žmonėmis vienu metu. Tai per daug sudėtinga“.

Nors paskutinė „Hario Poterio“ serija jau senokai praūžė kino teatruose, aktoriaus populiarumas vis nemažėja. O kartu su populiarumu ateina ir išprotėję fanai: „Visai gavau kelis laiškus iš kažkokios moters, siūlančios man permiegoti. Tiesa, ji nepasakė taip tiesiogiai, bet parašė savo viešbučio kambario numerį ir taip toliau.“

 

Kino kritikai Danieliui visą laiką pranašavo niūrą ateitį. Buvo kalbama, kad Danielis visuomet liks tik Hariu Poteriu ir jo karjera bus baigta sulig paskutine filmo dalimi. O šviežiausi Danielio bandymai vaidinti negailestingai sukritikuojami ekspertų.

Nors Danieliui dar tik 22 metai, jis prisipažįsta, kad jam jau teko įveikti priklausomybę alkoholiui. Per filmavimus negerdavo, tačiau grįžęs namo kitaip negalėdavo: „Pasidarydavo nuobodu, todėl eidavau į kokį vakarėlį. Būdavau toks girtas, kad trukdavo vieno gėrimo iki visiško sąmonės netekimo”. Dabar aktorius mieliau vakarus leidžia žiūrėdamas „History Channel” laidas.

See Also
9 paprasti patarimai

Bloga naujiena merginoms – Danielis įsimylėjęs ir antrajai pusei negaili komplimentų. Jo mylimoji – Rosie Coker, pasak aktoriaus, yra „per gera jam”.

Naujausias Danielio projektas „Kill your darlings”. Jame aktorius vaidins poetą Alleną Ginsbergą. Filmas jau dabar susilaukia didžiulio dėmesio, nes Danielis jame pasirodys nuogas.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top