Now Reading
Penktadienio planas: kino naktis su trim gerais filmais

Penktadienio planas: kino naktis su trim gerais filmais

Penktadienio planas: kino naktis su trim gerais filmais

Laikas.lt

Šį penktadienį kviečiame išnaudoti galimybę vėstant orams daugiau laiko praleisti kino teatre „Pasaka“. Kino naktis su trimis puikiais filmais neleis nuobodžiauti. Ne paslaptis, kad vienas iš būdų patikrinti savo antrąją pusę – tai pažiūrėti kartu filmą. Tuomet ir išaiškėja panašumai ir skirtumai, humoro jausmas ir skoniai. Tad užsukite šiandien į kino teatrą ir pažiūrėję šiuos filmus tikrai turėsite apie ką pasikalbėti.

Naujausia režisieriaus Woody Alleno drama „Džesmina“ nepalieka abejingų. Tikrieji šio režisieriaus talento gerbėjai jau senokai laukė tokio filmo. „Džesmina“ džiugina ne tik puikia aktorių komanda, stipriais dialogais ir monologais, bet ir nebanaliai papasakota istorija. Pagrindinė filmo veikėja regis turėjo viską, apie ką tik galima svajoti – puikius namus Niujorke, gražų ir turtingą vyrą, puikiai išlavintą skonį ir išpuoselėtą išvaizdą. Toks gyvenimas tiko ir patiko Džesminai. Tačiau vieną dieną viskas subyra į šipulius – vyras už finansines machinacijas sėda į kalėjimą, sūnus pabėga iš namų, o Džesminai prieglobsčio tenka prašytis pas taip nemėgstamą seserį. Krūvos antidepresantų, užgeriamų su geru kiekiu alkoholio, vis tik nelaidžia Džesminai užsimiršti iki galo. Bet koks bandymas išgyventi naujoje realybėje kas kartą byra į šipulius, ir bemaž nuovokos netekusi moteris priversta pripažinti, kad buvusio gyvenimo nebepavyks susigrąžinti. Pagrindinį Džesminos vaidmenį sukūrusiai aktorei Cate Blanshett už darbą šiame filme pranašaujamas Oskaras, o režisieriui W. Allenui tai jau 48 filmas. Tai pirmasis iš trijų naktinio seanso filmų. Jo pradžia – 22.30 val.

Nemažiau įsimintiną vaidmenį filme „Gimę mylėti“ (rež. Sergio Castellitto) sukūrė ispanų kino aktorė Penélope Cruz. Už vaidmenį šiame filme ji buvo nominuota prestižiniam „Goya“ apdovanojimui. Skaudus ir dramatiškas pasakojimas nukelia mus į karo niokojamą Sarajevą. Čia susipažinę ir įsimylėję vienas kitą jaunuoliai puoselėja savo jausmus ir kuria ateities planus. Jie nori susilaukti vaikų ir kartu sulaukti senatvės, tačiau karas juos išskiria visiems laikams. Praėjus beveik 20 metų Gema sus sūnumi vėl sugrįš į Sarajevą, kad dar kartą prisimintų savo jaunystę, pabandytų susitaikyti su likimu ir pagaliau papasakotų sūnui visą tiesą apie jo tėvą. Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo Margaret Mazzantini romaną.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Trečiasis naktinio seanso filmas – „Apgaulės meistrai“ (rež. Louis Leterrier). Puikiai pasirengusi iliuzionistų komanda, pavadinimu „Keturi raiteliai“, stebina savo žiūrovus neįtikėtinais triukais. Jie sugeba pasirodymo metu teleportuoti vieną iš žiūrovų į banką, jį apiplėšti, po to sėkmingai sugrąžinti salėn ir kartu pasidalinti grobį. FTB specialusis agentas Dylanas Hobbsas, Interpolo detektyvė Alma ir magiškų triukų aiškintojas Thaddeusas bando įminti magų paslaptį. Netrukus paaiškėja, kad už visos magijos slypi pašalinis asmuo, kuris ir yra raktas į visus atsakymus. Magų vaidmenis atlikusiems aktoriams Islai Fisher, Markui Ruffalo, Jesse Eisenbergui, Woody Harrelsonui teko išmokti daugybės filme atliekamų triukų. Tiesa, magija jie jau nebetiki…

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt