Now Reading
„P.O.D.“ ir „The Slot“ Europos turas perkeltas į rudenį

„P.O.D.“ ir „The Slot“ Europos turas perkeltas į rudenį

„P.O.D.“ ir „The Slot“ Europos turas perkeltas į rudenį

Šį antradienį, gegužės 24 d. turėjęs įvykti „P.O.D.“ ir „The Slot“ koncertas Vilniuje neįvyks, nes grupė „P.O.D.“ paskelbė apie turo perkėlimą į rudenį. Gegužės 16 d. vakare grupės P.O.D. oficialiame facebook tinklapyje atsirado šis pranešimas:

Grupė P.O.D. yra priversta atšaukti gegužės ir birželio mėnesio planuotą koncertinį turą Europoje. Šio sprendimo priežastis – sutarties tarp grupės ir Europos turą organizuojančio agento sulaužymas. Nusivylę susidariusia padėtimi dar labiau negu jų fanai, grupė bendradarbiaus su kitais agentais Europoje, kad sugrįžtų čia rudenį, ir apie tai praneš netrukus.

Šiuo metu bilietų prekyba yra sustabdyta ir vyksta derybos su atlikėjų atstovais dėl naujos renginio datos, kuri preliminariai yra numatyta š.m. spalio mėnesį. Renginio organizatoriai tikisi, kad derybos bus baigtos ir nauja renginio data paaiškės per mėnesį. Apie visas naujienas bus pranešta viešai šiose interneto svetainėse:

Renginio organizatorių agentūros RELAX Live! svetainėje
Prekybos bilietais svetainėje
Renginio organizatorių agentūros RELAX Live! facebook svetainėje.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Organizatoriai prašo grupės gerbėjų turėti truputį kantrybės. Jei turas bus perkeltas į kitą datą, bilietai liks galioti naujai datai, o negalintys dalyvauti renginyje nauju laiku, bilietus galės grąžinti kasose. Jei derybos su atlikėjo atstovu bus nesėkmingos ir renginys neįvyks visai, pinigai visiems bilietų pirkėjams bus grąžinti atskirai paskelbtu laiku ir su visais bus atsiskaityta.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt