Now Reading
„Positivus“ festivalyje BΔSTILLE lyderio gimtadienis ir soulo skanėstas Laura Mvula

„Positivus“ festivalyje BΔSTILLE lyderio gimtadienis ir soulo skanėstas Laura Mvula

„Positivus“ festivalyje BΔSTILLE lyderio gimtadienis ir soulo skanėstas Laura Mvula

Laikas.lt

„Positivus“ organizatoriai toliau skelbia naujus festivalio vardus. Liepos 18-20 Latvijoje vyksiančiame renginyje taip pat pasirodys rokeriai BΔSTILLE, soulo muzikos atradimas Laura Mvula, alternatyvieji „The 1975“ ir purvino rokenrolo duetas „Kid Karate“.

Britai BΔSTILLE festivalyje paminės grupės lyderio gimtadienį

Pirmieji, naujai atskleistų grupių sąraše, sparčiai populiarėjantys Londono vaikinai BΔSTILLE. Šiuometiniuose „BRIT“ apdovanojimuose rokeriai nominuoti net keturioms statulėlėms – geriausio albumo, metų proveržio, grupės ir singlo nominacijose. Nieko keisto, nors dar 2010-aisiais jie paviešino pasirašę sutartį su įrašų kompanija „Virgin Records“, diskografija dviem albumais papuošta tik prieš metus. Jau debiutinis diskas Vokietijoje iškart tapo auksiniu, o Didžiojoje Britanijoje – platininiu. Grupės dainas galima išgirsti tiek Australijos, tiek Italijos, tiek JAV gatvėse, mat net 12-oje šalių pirmasis darbas pateko į geriausiai perkamųjų topus.

Vienas įdomus faktas – grupės pavadinimas atiduoda pagarbą Prancūzijos nacionaline švente laikomai Bastilijos paėmimo dienai. Ji švenčiama liepos 14-ąją, tuo metu savo gimtadienį mini ir grupės siela Dan Smith. Žinant, kad festivalis atidaromas liepos 18 d., grupės gerbėjai jau dabar gali galvoti kaip pasveikins atlikėją.

Egzotiška soulo atlikėją Laura Mvula, pažįstama iš filmo garso takelio

Galbūt jau matėte pasaulinio garso žvaigždėmis šmėkščiojantį ir kritikų išliaupsintą filmą „12 vergovės metų“? Jei taip, tai fone tikrai girdėjote dainą „Little Girl Blue“. Pirmąkart ją sudainavo Nina Simone, tačiau kino juostai adaptavo Laura Mvula. Ši, egzotiškos išvaizdos soulo atlikėją, yra dar vienas „Positivus“ festivalio vardas.

2013-uosius Laura Mvula pasitiko su debiutiniu albumu „Sing to the Moon“. Tiek pavieniai singlai, tiek pats diskas greit šoktelėjo į aukštas Europos, Australijos ir JAV topų pozicijas. Neilgai trukus atlikėja nominuota kasmetiniam „Mercury“ apdovanojimui, kuris teikiamas už geriausią Britų salyno muzikantų išleistą albumą. Taip pat įvertinta „MOBO“ apdovanojimuose, nominuota kaip metų proveržis ir geriausia atlikėja moteris „BRIT“ apdovanojimuose, buvo įtraukta į „BBC Sound of 2013“ vertų išgirsti atlikėjų sąrašą, na ir galiausiai – pastebėta „BRITs Critics’ Choice“ apdovanojimuose.

Duoklė roko mėgėjams su „The 1975“ ir „Kid Karate“

Šalia anksčia paminėtų muzikantų plakatuose išvysite ir grupes „The 1975“ bei „Kid Karate“.
„The 1975“ savo muzikoje derina jaunatviškas sekso, meilės ir baimės tematikas su alternatyvaus roko garsais. Nors grupė skaičiuoja tik antrus gyvavimo metus, internetinės vaizdo klipų peržiūros kapsi milijoniniais skaičiais. Jie jau spėjo sudalyvauti „iTunes“ festivalyje, padaryti pirmą koncertinį turą Europoje ir išleisti debiutinį studijinį albumą. Tiesa, vienas jų mini albumų „Music for Cars“ iki šiol neiškrenta iš šeštos „iTunes“ topų pozicijos.

Visgi tiems, kam patinka didesnis triukšmas, metų atradimu taps „Kid Karate“, su savo uždegančia ritmine linija, rėkiančiais vokalais, audringomis gitaromis ir daug rokenrolo. Jaunuoliai giriasi prieš metus pasirodžiusiu mini albumu „Lights Out“ ir debiutu viename didžiausių Europos festivalių „Eurosonic Noorderslag“.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Festivalininkai laukia elektroninės muzikos pionierių „Kraftwerk“

Prieš porą mėnesių „Positivus“ organizatoriai atskleidė pirmąją trijų dienų vakarėlio žvaigždę – sensacingiausią 20-ojo amžiaus elektroninės muzikos projektą „Kraftwerk“. Daugiausiai pop kultūrai įtakos padariusia grupe vadinami vokiečiai pažadėjo kokybiško garso ir 3D vaizdo spektaklį.

Daugiau atlikėjų bus paskelbta artimiausiu metu. Šiuo metu bilietų kainos nuo 201 Lt, juos galima įsigyti „Bilietų Pasaulio“ kasose arba internetiniame puslapyje http://bilietupasaulis.lt.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt