Now Reading
Prancūzas Gesaffelstein muša „LOFTAS FEST“ 2016 rekordus

Prancūzas Gesaffelstein muša „LOFTAS FEST“ 2016 rekordus

Prancūzas Gesaffelstein muša „LOFTAS FEST“ 2016 rekordus

Sekmadienio vakarą internete tarp Lietuvos melomanų nuaidėjo žinia ir ovacijos apie paskelbtą miesto festivalio „LOFTAS FEST 2016“ datą ir vieną iš pagrindinių ateinančių metų festivalio žvaigždžių.

Vienintelis miesto festivalis Lietuvoje šiemet vyks rugsėjo 2-3 dienomis, o pirmasis atlikėjas, pradėjęs pildyti „LOFTAS FEST 2016“ sąrašą, tapo prancūzų elektroninės muzikos vunderkindas – Gesaffelstein. Ž

inia apie atlikėjo pasirodymą „LOFTAS FEST“ sumušė rekordus ir atlikėjo fanai pirmuosius pigiausius bilietus išgraibstė beveik per 15 minučių.

Tampa vienu iš reikšmingiausių prancūzų atlikėjų

Po įnoringu Gesaffelstein vardu slepiasi prancūzų prodiuseris ir didžėjus Mike Levy. Užsienio žiniasklaida pastaruosius metus prodiuserį titulavo kaip vieną iš reikšmingiausių ir įtakingiausių prancūzų atlkėjų, kuris ant galvos nedėvi roboto šalmo.

Taip apie Gesaffelstein rašė „LA Times“, šmaikščiai sulygindami atlikėją su vienu garsiausių prancūzų elektroninės muzikos duetų „Daft Punk“. Rugsėjo mėnesį Vilnių aplankysiančiam atlikėjui taip pat prognozuojama kito prancūzų dueto „Justice“ sėkmė. „Jis šiuo metu yra panašioje pozicijoje, kaip „Justice“ buvo 2007 metais – tai visiškai nauja, įsimintina ir gąsdinančiai patrauklu. “ – rašė „LA Times“.

Genialumas užkoduotas varde

Jaunam Mike Levy nepritrūko drąsos prieš žengiant į elektroninės muzikos sceną pasivadinti slapyvardžiu, apjungiančiu dvi svarbias intelektines sąvokas. Gesamtkunstwerk – tai vokiškas terminas apibūdinantis absoliutaus ir universalaus meno idealą, į vieną viziją apjungiantį muziką, vizualųjį meną, pasakojimą ir dar daugiau. Albertas Einšteinas – tai absoliutaus žmogaus intelekto pavyzdys, žmogus, kuris išaiškino visatą. Sujunkite juos kartu ir gausite Gesaffelstein – atlikėją ir prodiuserį, kuris sugrąžino techno muziką prie industrinių šaknų ir savo skambesį lipdo į turtingą ir intriguojantį elektroninės muzikos pasaulį.

„Gesaffelstein yra ambicingas vardas, “ – prisipažįsta Mike Levy, „bet jis tiesiog šovė man į galvą kai prieš keletą metų gyvenau Belgijoje. Aš norėjau, kad mano muzika taptų menu, nešančiu žinutę.

Albertas Einšteinas aiškino kvantinę fiziką – mažus dalykus, smulkiausias daleles, kurios gali pakeisti viską. Einšteinas nenustodavo kvescionuoti ir tobulinti savo idėjų. Būtent to siekiu ir aš, “ – savo kūrybos idėją aiškino Vilniuje koncertuosiantis Gesaffelstein.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Talentas sužavėjęs Kanye West

Plačiajai auditorijai Gesaffelstein yra gerai žinomas dėl bendrų darbų su amerikiečių atlikėju Kanye West. Pastarasis yra užsiminęs, jog norėdamas įgyvendinti griežtą albumo „Yeezus“ viziją ieškojo kolaboracijų, kurios sujungtų skirtingų įgūdžių atlikėjus. Griežta ir nepaklusni Gessafelstein garsų estetika papirko reperį ir 2013 metais išleistame albume „Yeezus“ Gesaffelstein prodiusavo dvi dainas – „Send it up“ ir „Black Skinhead“ – ir tai atliko kartu su geru draugu Brodinski ir jau minėtu duetu „Daft Punk“.

Prancūzų atlikėjas taip pat yra kūręs remixus tokiems vardams kaip Lana del Rey, „The Hacker“, Laurent Garnier, „Depeche Mode“, „Justice“ – suteikdamas jų kūriniams savo unikalų skambesį, kuris visada griežtas, bet gražus, kartais žvėriškas, bet visuomet subtiliai struktūrizuotas.

2016 metus elektroninės muzikos vunderkindu vadinamas Gesaffelstein pasitiks Niujorke koncertuodamas kartu su tautiečiais „Justice“, o Lietuva turės šansą išgirsti šį talentą rugsėjo 2 dieną, miesto festivalyje „LOFTAS FEST“. Bilietai į renginį prekyboje nuo gruodžio 21 dienos. Bilietai brangs nuo sausio 6d.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt