Now Reading
Premjera: „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristato naują vaizdo klipą

Premjera: „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristato naują vaizdo klipą

Premjera: „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristato naują vaizdo klipą

Stepdraw nuotr.

„Beveik kiekvienam muzikantui yra tekę sudalyvauti panašiame vakarėlyje, mes – ne išimtis, todėl nieko neslepiame ir šią vaizdo medžiagą vadiname dokumentika“, – taip charizmatiškieji „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristato naują singlą ir vaizdo klipą „Tu mano vasara“.

Ištikimi grupės klausytojai koncertuose jau spėjo pamėgti dainą „Tu mano vasara“ ir „iš širdies“ siaučia pagal ritmingą jos melodiją. Už itin vasarišką dainos tekstą, grupės nariai dėkingi legendiniam poetui Stasiui Žlibinui, pagal kurio eilėraščio motyvus „Leidos saulė“ ir sukurta ši daina.

„Esame įsitikinę, kad kiekvienai grupei reikia turėti dainą, kurią šiltą vasaros vakarą norėtų traukti bent trys giminės kartos. Atrodo, mes tokią jau turim“, – šypsosi būgnininkas Karolis Steponavičius.

„Esame nuoširdžiai dėkingi „Vilniaus kultūros centro senjorų teatro” aktoriams, kurie sukūrė tokią šventišką atmosferą ir besilinksmindami vos neapvertė garlaivio. Tai tik dar vienas įrodymas, kad gera nuotaika ir smagi muzika neturi amžiaus, progos ar vietos, cenzo. Turime ir slaptą tikslą – kad „Sveikinimų pageidavimų koncertai“ taptų linksmesni“, – siužeto idėją atskleidžia „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Įkvėpimo savo dainoms grupė semiasi kasdienybėje ir gyvenimo realijose. Pasak vokalisto ir gitaristo Martyno Enčiaus, grupės priemonės – kandūs tekstai, spalvingos melodijos, įvairūs pavaidinimai, netikėtumai, pokštai. „Dainuojam daugiausia apie tai, ką matome aplink save – o kadangi aplinkui vyksta daug keistų dalykų, tai ir muziką kuriame keistoką. Taip gimė ir „Tu mano vasara“ video sumanymas – iš apsilankymų tetų jubiliejuose, pusseserių vestuvėse ir iš koncertų privačiuose vakarėliuose.“

See Also
9 paprasti patarimai

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ yra išleidę debiutinį albumą tokiu pačiu pavadinimu, tačiau naujosios dainos jame nerasite. Grupė pažada – daina „Tu mano vasara“ – tai užuomina, kad antrojo albumo „sąrėmiai“ jau prasidėjo, bet tikslios išleidimo datos dar neskuba atskleisti.

Dainą „Tu mano vasara“ galima rasti visose skaitmeninėse platformose „iTunes“, „Spotify“, „Deezer“ ir kt. „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ dainas bus galima išgirsti liepos 21 dieną, Vilniuje, „Vasaros terasoje“ ir liepos 28 dieną, Kaune, „Renginių oazėje“.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top