Now Reading
Premjera: „The Ball & Chain“ pristato pirmąjį savo vaizdo klipą

Premjera: „The Ball & Chain“ pristato pirmąjį savo vaizdo klipą

Premjera: „The Ball & Chain“ pristato pirmąjį savo vaizdo klipą

Laikas.lt

„The Ball & Chain“ pristato savo pirmąjį vaizdo klipą, filmuotą „Bad Ass Retro 2012“ turo metu, ir tęsia gastroles po Lietuvą. Penktadienį, balandžio 27, grupė koncertuos Klaipėdoje, o balandžio 28 d. – Šiauliuose.

Šviežiausiam savo vaizdo klipui dainai „Tearing Up The Dancefloor“ Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings suvedė genialius žmones – Šarūną Kirdeikį, Robertą Kalinkiną, „VideoCamp“ komandą, garso specialistą Algirdą Drėmą ir lindyhopo šokėjus.

„Visi jie užsispyrę profesionalai. Vienas kitam netrukdė, tik papildė. Kiekvienas savo kūrybinę investiciją išpildė šimtu procentų“, – bendru darbu su talentingais žmonėmis džiaugiasi J. Didžiulis.

Vaizdo klipas buvo filmuojamas vieną pavasarišką naktį menų fabrike „Loftas“, o jo finalas – „The Ball & Chain“ koncerto metu toje pačioje erdvėje, tik po kelių dienų.

„Nebuvo sudėtinga visus užvesti bendros idėjos įgyvendinimui. Vienas buvo benzinas, kitas dizelinas, kiti dujos. Mes su Jurgiu tik padavėm kibirkšties. Paskui tik teko visus gesinti, nes visi tiesiog užsidegė idėja“, – apie kūrybinį vaizdo klipo procesą vaizdingai ir su šypsena pasakoja dainininkė E. Jennings.

Panašiu ritmu pora kartu su grupe ir šokėjais tęsia savo gastroles ir jau rytoj jie pasirodys „Švyturio menų doke“ Klaipėdoje, o poryt Šiaulių „Saulės“ koncertų salėje.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Šiuo klipu ir visu muzikiniu turu mes norime parodyti tai, kad mūsų seneliai bei tėvai irgi labai daug linksiminosi. Tačiau šoko vienas su kitu, porom, o ne po vieną. Kiekvienam vakarėliui ruošėsi ir puošėsi“, – šiek tiek plačiau apie idėją pasakoja Jurgis.

„Tos merginos, kurios ėjo į tuometinius džiazo klubus, leido sau daryti įvairiausius dalykus, kurie tuo metu neatitiko jokių normų. Džiazo klubai buvo pradžia viso to, kas vėliau vyko ir tebevyksta klubinėje aplinkoje“, – J. Didžiulio žodžius papildo dainos „Tearing Up The Dancefloor“ autorė E. Jennings.
 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt