Now Reading
Pristatytas filmo „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė“ garso takelis

Pristatytas filmo „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė“ garso takelis

Pristatytas filmo „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė“ garso takelis

Laikas.lt

Kino studija Lionsgate bei garso įrašų studija Republic Records nutarė nebesislapstyti ir atskleisti galutinį filmo „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė“ (angl. „The Hunger Games: Catching Fire“) garso takelio dainų sąrašą. Bene didžiausia mįsle buvusi ir gerbėjų smalsumą nepaliaujamai žadinusi paslaptis buvo atskleista paskelbus 15 dainų albumo išleidimą, prekybos taškus pasieksiantį jau lapkričio 19-ąją, iki pasaulinės filmo premjeros likus vos trejetui dienų.

Vos prieš kelias valandas paskelbtame filmo garso takelio dainų sąraše puikuojasi Grammy laureatų Christinos Aguileros, Coldplay bei Of Monsters and Men, Patti Smith, The National, Ellie Goulding, Sia, Santigold, Imagine Dragons ir kitų pavardės ir pavadinimai.

Viena maloniausių staigmenų filmo gerbėjams – C. Aguileros filmui „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė“ įrašytas kūrinys, pavadinimu „We Remain“. Tai – jau trečioji pasaulinio garso atlikėjų filmui skirta daina. Rugsėjo 6-ąją britų roko grupė Coldplay pristatė filmui skirtą dainą „Atlas“, kaip mat pakilusią į pirmąją vietą iTunes dainų tope.

„Lean“ pavadintą singlą filmui sukūrė ir šiuo metu savo aukso amžių išgyvenanti amerikiečių indie roko grupė The National. Iš pradžių pavadinimu „Dying Is Easy“ pristatytas kūrinys buvo nuspręstas pervadinti, kadangi filmo kūrėjų nuomone, pirminis singlo pavadinimas buvo pernelyg niūriu ir tamsiu.

Pirmasis kino studijos Lionsgate bei garso įrašų studijos Republic Records bendradarbiavimas išleidžiant pirmojo filmo „Bado žaidynės“ muzikinį dainų albumą buvo itin sėkmingu – albumas debiutavo Billboard Top 200 sąrašo viršūnėje, tapo geriausiai 2012-aisiais parduodamu bei greičiausiai svetainėje iTunes parduodamu filmo garso takeliu, pelnė tris nominacijas Auksiniam Gaubliui bei Grammy nominaciją, o Taylor Swift singlas „Safe & Sound” iškovojo Grammy apdovanojimą už geriausią vizualinei medijai parašytą dainą.

Manoma, jog garsiomis pavardėmis ir pavadinimais mirgantis antrojo serijos „Bado žaidynės“ filmo „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė“ muzikinis garso takelis ir šiemet gali tapti muzikinių apdovanojimų favoritu bei dar neišleistas yra pavadinamas vienu perspektyviausių 2013-ųjų filmo garso takelių. JAV prasidėjus Oskarų karštligei lažybų punktuose siūloma balsuoti už dainas, vartotojų nuomone, šiemet galinčias varžytis dėl prestižinio kino pramonės apdovanojimo. Tikimasi, jog Coldplay daina „Atlas“ gali tapti vienu iš nominantų Oskarui.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Žemiau rasite antrojo filmo „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė“ garso takelio dainų sąrašą.

1.  „Atlas” – Coldplay
2. „Silhouettes” – Of Monsters and Men
3. „Elastic Heart” – Sia (ft. The Weeknd & Diplo)
4. „Lean” – The National
5. „We Remain” – Christina Aguilera
6. „Devil May Cry” – The Weeknd
7. „Who We Are” – Imagine Dragons
8. „Everybody Wants To Rule The World” – Lorde
9. „Gale Song” – The Lumineers
10. „Mirrors” – Ellie Goulding
11. „Capital Letter” – Patti Smith
12. „Shooting Arrows At The Sky” – Santigold
13. „Place For Us” – Mikky Ekko
14. „Lights” – Phantogram
15. „Angel On Fire” – Antony and the Johnsons

Filme „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė“ ir vėl Arenoje atsidūrusi Ketnė (akt. Jennifer Lawrence) privalo dar sykį pademonstruoti gudrumą ir nugalėti, tačiau ar ryžtinga mergina nuolankiai susitaikys su neišvengiamu likimu ar ryšis kovoti prieš sistemą iki paskutinio atodūsio? Visi atsakymai nuotykių ir pavojų prisodrintame filme jau nuo lapkričio 22 dienos.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt