Now Reading
Projektas kvies sukurti savo kulinarijos knygą

Projektas kvies sukurti savo kulinarijos knygą

Projektas kvies sukurti savo kulinarijos knygą

Spalio 18 dieną prasidėjo bene gardžiausiai skanėstais kvepiantis unikalus projektas „Skaniausių šeimos kepinių knyga”.

Jis kvies Lietuvos žmones dalintis savo išbandytų kepinių receptais, kepti, ragauti ir net tapti kulinarinės knygos autoriais. Dalyvių laukia puikūs prizai – įspūdinga kulinarinė kelionė į Italiją dviems ir išskirtinės kulinarinės pamokos. Projekto metu surinkti receptai bus įtraukti į pirmąją elektroninę „Skaniausių šeimos kepinių knygą“.

Projekto iniciatorius – „Vilniaus margarino gamykla“. „Per 10 mūsų bendrovės veiklos metų būta nemažai iššūkių, tačiau mūsų stiprybė visuomet buvo komanda. Mūsų darbuotojai nuo pirmųjų dienų kolektyvą vadina šeima.

Puoselėjame bendrumo vertybes, nes būtent jos padeda mums įveikti visus sunkumus. Šias vertybes norėtume perteikti ir prasidėsiančiame unikaliame projekte „Skaniausių šeimos kepinių knyga”. Tikimės, kad jis padės praturtinti šeimos laisvalaikį, kurti šiltas ir jaukias namų šventes su kepiniais, dovanoti ir dalintis šiluma“, – teigia bendrovės generalinis direktorius Darijus Taraila.

Net 7 savaites truksiančio kepimo projekto metu, bus paskelbti keturi etapai ir pateikiamos keturios intriguojančios užduotys. Norintys dalyvauti projekte galės pateikti receptus kiekvieno etapo užduočiai kartu su jų atsiradimo istorija bei nuotrauka projekto interneto svetainėje www.seimoskepiniams.lt.

Kiekvieną savaitę projekto svetainės lankytojai balsavimu rinks skaniausius, kūrybiškiausius ir šeimyniškiausius receptus. Jų kūrėjai bus apdovanojami pakvietimais į išskirtines kulinarijos pamokas ir semsis patirties iš pripažintų virtuvės virtuozų. Kepimo projektą užbaigs finalinė balsavimo savaitė, jos metu paaiškės viso projekto nugalėtojas, kuris su draugu ar artimuoju vyks į įspūdingą kulinarinę kelionę į Italiją dviems.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Per visą projekto laikotarpį pateikti kepinių receptai su jų istorijomis ir nuotraukomis bus surinkti į pirmą elektroninę „Skaniausių šeimos kepinių knygą“, kuri bus neribotą laiką saugoma projekto svetainėje. Kiekvienas svetainės lankytojas galės atsispausdinti visą arba dalį knygos, o projekto dalyviai turės unikalią galimybę prieš atsispausdindami įkelti į viršelį pasirinktą nuotrauką. „Skaniausių šeimos kepinių knyga“ bus puiki dovana artimiausiems žmonėms artėjančių gražiausių metų švenčių proga.

Projektas skirtas suburti kulinarija besidominčius žmones, mėgstančius stebinti artimuosius įvairiais skoniais ir gardžiais patiekalais, paskatinti dalintis ne tik įvairiausių kepinių receptais ir virtuvėse kuriamais mažais stebuklais, bet ir šiluma. Juk nieko nėra smagiau, kaip dovanoti šilumą artimam žmogui.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt