Now Reading
Pusryčiai su… Hugh Laurie

Pusryčiai su… Hugh Laurie

Pusryčiai su... Hugh Laurie

Laikas.lt

Jokia naujiena, kad aktoriai dažnai būna gretinami su savo herojais. Ypač, jei tie herojai yra tokie populiarūs ir mylimi kaip daktaras Hausas. Šiandien pusryčiauti kviečiame su bene garsiausią gydytoją serialų istorijoje įkūnijusiu aktoriumi Hugh Laurie ir penkiais įdomiais faktais apie jį.

1. Nors pats Hugh Laurie pasuko į aktorystę, tam tikra prasme nelabai nutolo nuo savo šaknų – kultinės serialo žvaigždės tėvas buvo gydytojas.

2. Laurie turi talentą ne tik vaidybai, bet ir kalboms: jo amerikietiškas akcentas buvo toks nepriekaištingas, kad prodiuseriai net nesuuodė aktoriaus britiškos kilmės.

3. Norėdamas gauti savo sėkmingiausią genealaus gydytojo vaidmenį, aktorius varžėsi su ne vienu pretendentu: Dennis Leary, Rob Morrow, Patrick Dempsey. Paskutinysis vėliau taip pat suvaidino šios profesijos atstovą seriale “Grey anatomija”.

4. Kaip ir jo herojus, Laurie pasižymi gabumais bei aistra muzikai. Aktorius groja gitara, pianinu, būgnais, armonika ir saksofonu – kaip mėgėjui, tikrai nemažas sąrašas.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

5. Sportiniai bateliai, kuriuos daktaras Hausas dėvi beveik visuose serialo epizoduose – Laurie idėja. Aktorius prisipažino, jog savo drabužinėje turi net 37 poras “Nike” sportinių batelių.
 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt