Now Reading
Reklamos kūrėjai žada vėl susprogdinti seksualumo bombą (foto)

Reklamos kūrėjai žada vėl susprogdinti seksualumo bombą (foto)

Reklamos kūrėjai žada vėl susprogdinti seksualumo bombą (foto)

Papūstos lūpytės, viliokiški žvilgsniai, seksualūs žavių merginų kūnai… Tokiais vaizdais prieš keletą dienų Kaune gėrėjosi ambicingą reklamą susukti sugalvojusi lažybų kompanijos komanda. „Visi iki šiol prisimena mūsų sukurtą reklamą „Statybos. Lažybos“, todėl sulaukėme klausimų, kada vėl nustebinsime“, – sakė Skirmantas Staniulis „TOPsport“ rinkodaros vadovas.

Per penkiasdešimt įspūdingų merginų, pasipuošusių Godos Alijevos kurtomis glaustinukėmis, stojo prieš filmavimo kamerą. „Aš net nesitikėjau, kad atvykusi pasižiūrėti atrankos, papulsiu į tokį merginų sambūrį. Esu priblokšta, pamačiusi tiek gražuolių vienoje vietoje. Tikiuosi, kad mano kurtos glaustinukės joms bus kaip sėkmės talismanas“, – sakė Goda Alijeva.


Goda Alijeva

Tačiau šįkart panelės pasidabino ne tik visus jų kūnų privalumus pabrėžiančiais rūbeliais, bet ir pavojingais automatiniais ginklais. „Kodėl automatai? Tebus tai intriga. Tačiau ar išdrįs kas nors paneigti, kad seksuali moteris ir automatas nėra vyriškos giminės atstovus nokautuojantis derinys?“ – sakė S. Staniulis.

Organizatoriai atviri: tokio merginų aktyvumo jie netikėjo. „Žiūrovai jau visai netrukus išvys pačias seksualiausias merginas, pasidabinusias automatais“, – intrigavo S. Staniulis.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top