Now Reading
„Roko naktys 2016“: birželį pradedamas apšilimas – atvyksta „Testament“!

„Roko naktys 2016“: birželį pradedamas apšilimas – atvyksta „Testament“!

„Roko naktys 2016“: birželį pradedamas apšilimas – atvyksta „Testament“!

Amerikos trash metal dievai „Testament“, per daugiau nei 30 metų veiklos išgyvenę nesibaigiantį bastymąsį po pasaulį roko žvaigždžių autobusais, draugų išsiskyrimus, mirtinas ligas ir kitokį velnią, birželio 29 dieną koncertuos Vilniuje! Legendinę grupę į Lietuvą atsiveža festivalio „Roko naktys“ organizatoriai.

„Nusprendėme, jog nereikia laukti rugpjūčio, kad galėtume pasileisti plaukus Zarasuose, – juokiasi festivalio „Roko naktys“ tėvas Algirdas Barniškis-Blėka. – Tai ta proga birželio 29 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ rengiame įžanginį „pre-party“ su legendine grupe „Testament“! Gera bus susitikti su Kalifornijos vaikinais, kurie užaugino ne vieną sunkiosios muzikos mylėtoją, taip pat ir mūsų festivalio dalyvį.“

Šiuo metu „Testament“ gerbėjai nekantriai laukia naujausio grupės albumo, kurio darbinis pavadinimas – „The Brotherhood of the Snake“. Iš viso per savo karjerą „Testament“ yra pardavę 14 milijonų įrašų. Taip pat jie vyko į koncertinius turus su „Iron Maiden“, „Anthrax“, „Black Sabbath“, „Megadeth“, „Overkill“, „Judas Priest“ ar „Slayer“ (su pastaraisiais ir šiuo metu gastroliuoja).

Patys „Testament“ muzikantai yra gyvos legendos: grupės būgnininkas Gene‘as Hoglan‘as grojo kartu su „Opeth“, „Death Angel“, „Fear Factory“, „Death“. Gitaristas Alex‘as Skolnick‘as dirbo su Ozzy Osbourne‘u ir kitais šlovingais rokeriais, bosistas Steve‘as DiGiorgio grojo su „Death“, Iced Earth“, „Sebastian Bach“, „Obituary“ ir daugeliu kitų.

Tuo metu, kai šie muzikantai ieškojo savo kelių, „Testament“ vėliavą prisiekę nešė gitaristas Eric‘as Peterson‘as ir vokalistas Chuck‘as Billis, kurio nepalaužė net retos formos vėžys. Dideliam gerbėjų džiaugsmui, Billis ligą vis dėlto įveikė.

„Labai tikiu, kad gyvenime nieko neatsitinka šiaip sau. Mes su grupės vaikinais niekada nebuvome išsiskyrę piktuoju, išsaugojome gerus santykius, stebėjome, kaip jiems sekasi Rytinėje pakrantėje, visada palaikėme Alex‘ą, kai jis prasukdavo pro šalį su savo koncertais. Niekada nediskutavome apie galimybę susijungti iš naujo, tiesiog „tūsinomės“ kartu. Bet kai aš susirgau, ir buvo surengtas „Thrash of The Titans“ koncertas, grupė savaime atgimė iš naujo, kad ir kokia forma. Tai pralaužė ledus ir leido pasvarstyti apie galimybę ir toliau groti kartu“, – pasakojo vokalistas.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

„Savo muzikoje kalbame apie tai, ką teko išgyventi, – sako gitaristas E. Petersonas. – Juk išgyvenome politiką, visokį mėšlą, blogas draugystes, sunkius laikus. Mes tiesiog kasdieniai žmonės, kurie visada galvoja apie šiuos dalykus.“

Vilniuje „Testament“ jau yra groję, bet mielai čia sugrįš, kad visa jėga užgautų plieninę „Lofto“ širdį ir užvestų festivalio „Roko naktys 2016“ mašiną, kuri gaus rugpjūčio 5-6 dienomis Zaraso ežero saloje. „Testament“ koncertas Vilniuje vyks birželio 29 d., trečiadienį. Bilietus platina „Tiketa“.


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt