Now Reading
„Roko natyse“ melomanai galės pasinerti į lobio paieškas

„Roko natyse“ melomanai galės pasinerti į lobio paieškas

„Roko natyse“ melomanai galės pasinerti į lobio paieškas

Laikas.lt

Rugpjūčio 15-16 dienomis Varėnos dainų slėnyje įvyks sunkiosios muzikos gerbėjų pamėgtas festivalis „Roko naktys“. Jame susitiks visų laikų geriausieji – „Eluveitie“, „Breed 77, Blaze Bayley ( buvęs Iron Maiden), „Katedra“ ir kiti. Be abejo, atvykę pasiklausyti muzikos po atviru dangumi ras ir pačių įvairiausių pramogų.

Ne vienerius metus festivalius rengiantis Algirdas Barniškis-Blėka tikino, kad „Roko naktyse“ bus galima rasti visko – nuo sporto iki galvą pasukti skatinančių žaidimų.

„Mes esame socialiai aktyvūs ir norime, kad tai atsispindėtų mūsų festivaliuose. „Roko naktyse“ siūlome ne tik išgirsti pasaulinę šlovę pelniusias grupes, bet ir dalyvauti pasinerti į pramogas. Pavyzdžiui, dalyvauti Gyvūnų gerovės iniciatyvos rengiamose šunų ir jų šeimininkų varžybose, neįgaliųjų tinklinyje ar kartu su „Myliu panda“ (Judėjimas prieš neapykantos kalbą – red. past.) komanda nupiešti žmogaus teises atspindintį grafiti“, – pasakojo festivalio organizatorius.

Žinoma, tai tik dalis visų pramogų. Aktyvieji ir vietoje nenustygstantys „Roko naktų“ dalyviai galės savo energiją išlieti tinklinio, krepšinio ar futbolo turnyruose arba tiesiog „spardydami“ kamuolį prie stalo futbolo stalo.

Ekstremalių pojūčių ieškotojai taip pat neliks nieko nepešę. Festivalio teritorijoje išdygs 6,25 metrų aukščio olą imituojanti laipiojimo siena. Tad galėsite pajusti tai, ką jaučia aukštalipiai.

Viena labiausiai intriguojančių pramogų, laukiančių festivalyje „Roko naktys“ – orientacinės varžybos. Jų metu galėsite ne tik kaip reikiant ištyrinėti Varėnos kraštovaizdį, bet ir rasti organizatorių paruoštą lobį.

Nors muzikos festivaliai dažniausiai reiškia poilsį ir protui, ir sielai, niekas nesakė, kad jų metu nereikia pasukti galvos. Pirmoji specializuota stalo žaidimų parduotuvė Lietuvoje „D6“ po atviru dangumi surengs stalo žaidimų turnyrą.

Azartiškesni rokeriai galės rinktis prie sportinio pokerio stalo, o vienišiai išmėginti aklus pasimatymus (angl. speed dating). Net jei turite antrąją pusę akli pasimatymai padės jums susirasti draugų, pažįstamų ar tiesiog giminingų sielų.

Festivalyje veiks ir kūrybinės dirbtuvės „BeepART“, tad norintys savo kūną papuošti piešiniais arba galbūt išmokti gaminti ekolaivelius, kepures nuo saulės ir kitus praktiškus dalykus rinksis būtent čia.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Roko naktyse“ vyks ir dar kelios socialinės iniciatyvos. Gerumo tinklas Aukok.lt ir Pagalbadaiktais.lt festivalio lankytojus kvies išpažinti savo nuodėmes „kunigui“ ir jas išpirkti gerais darbais. „Eurodesk“ arba Europos jaunimo informacijos tinklas festivalyje teiks gyvosias konsultacijos ir organizuos užsiėmimus.
„Roko naktyse“ veiks ir toleranciją skatinanti Gyvoji biblioteka. Joje festivalio dalyviai galės pasikalbėti su žmonėmis, su kuriais paprastai kalbėti gal net nenorėtų. Galiausiai, tamsiuoju paros metu visi galės ganyti akis į fakyrų klubo „Hefaistas“ sukurtą ugnies šou.

Šias ir dar gausybę kitų pramogų galėsite išmėginti rugpjūčio 15-16 dienomis Varėnos dainų slėnyje, „Roko naktų“ metu. Festivalyje pasirodys ne viena sunkiosios muzikos legenda: „Eluveitie“ (CH), „Breed 77“ (UK), Blaze Bayley (UK), „Katedra“ (LT), SBS (LT), „Rojaus tūzai“ (LT), „Thundertale“ (LT), „Rebelheart“ (LT), „Soul Stealer“ (LT), „AC/DC Tribute.lt“ (LT), „Siela“ (LT), „Laime Pilniga“ (LV), „Relicseed“ (LV), „Roadkill“ (LT) ir daugelis kitų.

Paskubėkite, nes bilietai į festivalį pabrangs jau birželio 27 dieną, penktadienį. Bilietus į festivalius „Roko naktys“, „Bliuzo naktys“ ir „Galapagai“ platina Tiketa.lt.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top