Now Reading
Romantinės dramos „Adelainos amžius“ mada: dominuoja vintažas ir šiuolaikiniai „Gucci“ mados namų kūriniai

Romantinės dramos „Adelainos amžius“ mada: dominuoja vintažas ir šiuolaikiniai „Gucci“ mados namų kūriniai

Romantinės dramos „Adelainos amžius“ mada: dominuoja vintažas ir šiuolaikiniai „Gucci“ mados namų kūriniai

Aktorės Blake Lively gerbėjai su nekantrumu laukia romantinės dramos „Adelainos amžius“ (angl. „The Age of Adaline“) premjeros ne tik dėl paslapties ir meilės apipinto siužeto, bet ir dėl įspūdingo juostos estetinio vaizdo. Per dešimtmečius kartu su pagrindine heroje Adelaina keliaujantys žiūrovai išvys kiekvienam laikmečiui subtiliai parinktas charakteringas elegantiškas aprangos ir aksesuarų detales.

Kaip pažymėjo „Adelainos amžius“ aprangos derinius išnagrinėję Cinemazzi.com vertintojai, daugiausia dėmesio filmo kostiumų dizaineris Angusas Strathie suteikė tikriems vintažiniams drabužiams bei švelniu moteriškumu pasižymintiems „Gucci“ mados namų kūriniams. Iš Australijos kilęs žymus kostiumų dailinininkas yra ne tik ilgametis „Didžiojo Getsbio“ režisieriaus Bazo Luhrmanno bičiulis ir kolega, bet ir „Oskaro“ laureatas. Prestižinės statulėlės jis nusipelnė už 2001-ųjų miuziklo „Mulen Ružas“ kostiumų dizainą.

Juostoje „Adelainos amžius“ stebint metai iš metų nesenstančią B.Lively heroję akivaizdu, kad ne unikalios suknelės, švarkeliai ir megztiniai puošia merginą, o 27-erių aktorė suteikia jiems charakterio. Ieškančios naujų idėjų neiššaukiančiam, bet gundančiam ir moteriškam įvaizdžiui, neabejotinai romantinėje dramoje atras įdomių variantų, kaip atnaujinti garderobą, o kelios suknelės apskritai atims žadą. Kaip vieną įspūdingiausių, mados tinklaraštininkai įvardija prisirpusios vyšnios raudonumo ilgą aksominę suknelę. Akivaizdu, kad šis drabužis ypatingą reikšmę turi ir pagrindinei herojei, mat ją Adelaina vilki dusyk – kartą šventės scenoje su kariškiais, o kitą – dabartyje, kur ji sutinka vyrą (akt. Michielis Huismanas), priverčiantį ją pamiršti sau pačiai duotus įžadus. Žavingąjį M.Huismaną kino ir televizijos mėgėjai iki šiol galėjo išvysti vaidinantį Daario Naharį „Sostų karuose“, populiariuose serialuose „Juodoji našlaitė“, „Nešvilis“ bei 2014-ųjų filme „Laukinė“ su Reese Witherspoon.

Nepaisant to, kad modernesniais laikais Adelainos garderobe tiesiog karaliauja „Gucci“, šis filmo kūrėjų bendradarbiavimas neatrodo įkyrus. Herojės vilkimi drabužiai nėra iš tų, kurie rėkte rėkia mados namų vardą kaip kad, pavyzdžiui, seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“. Adelainos aprangos stilius ramus, kaip ir ji pati, suteikia išauklėtos elegancijos įspūdį ir leidžia gerėtis turtinga audinio tekstūra. Kita vertus, akivaizdu kad „Gucci“ suknelių gausą paskatino faktas, jog B.Lively – nuo 2012-ųjų yra „Gucci Premiere“ kvepalų veidas.

Pasak filmo „Adelainos amžius“ režisieriaus Lee Tolando Kriegerio, B.Lively puošia ir „Dior“, „Kate Spade New York“ drabužiai bei kiti aktorės ryšių pagalba rasti įspūdingi deriniai iš mados kūrėjų archyvų ir vintažinių kolekcininkų spintų.

„Tai nėra filmas apie madą, tačiau mada – neatsiejama šio pasakojimo dalis, ji neatskiriama nuo Adelainos tapatybės. Buvo nuostabu patirti mados tėkmę ir keistis drauge su ja“, – „Vogue“ anksčiau sakė B.Lively.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top