Now Reading
Šarūnas Bartas sugrįžo į Kauną visai savaitei

Šarūnas Bartas sugrįžo į Kauną visai savaitei

Šarūnas Bartas sugrįžo į Kauną visai savaitei

Tarptautinį Kauno kino festivalį šaunamojo ginklo garsu atidarė Šarūno Barto „Eurazijos aborigenas”. Festivalio startą ir juostos premjerą Lietuvoje lydėjo fotografų blykstės ir aplodismentai.

„Dėsninga, kad „Eurazijos aborigenas“ Lietuvos žiūrovams pristatomas Kaune, – sakė filmo prodiuserė Jurga Dikčiuvienė. – Šarūnas Bartas savo kino karjerą pradėjo nuo šio miesto. Kauno „Bangos“ kino studijos vadovu jis tapo būdamas 19 metų, čia darė pirmuosius kino bandymus.“

Į miestą, kuriame užaugo ir pradėjo filmuoti, Šarūnas Bartas grįžo visai savaitei. Antradienį, spalio 5 dieną 19 valandą VDU galerijoje „101“ vyks jo susitikimas su visais, kurie nori pasikalbėti apie jo kūrybą.
Netrukus Šarūnas Bartas išvyksta į Maskvą, kur spalio viduryje festivalyje „2morrow” bus pristatoma jo filmų retrospektyva.

Gausiose svečių gretose sukinėjosi režisierius Šarūnas Bartas bei filmo prodiuserė Jurga Dikčiuvienė, animatorius Ilja Bereznickas, režisierius Rimantas Gruodis. Iš sostinės tiesiai į Kauno kino festivalio atidarymą atskubėjo Vilniaus dokumentinių filmų festivalio žiuri nariai režisierius iš Prancūzijos Roy Lekus, Galina Jevtušenko iš Rusijos ir lenkų dokumentininkas Paweł Łoziński.

Ketvirtasis Tarptautinis Kauno kino festivalis vyks spalio 1 – 17 dienomis Kaune ir Vilniuje, kino teatruose „Forum Cinemas“, „Pasaka“ ir „Skalvija“.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Laikas.lt

 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top