Now Reading
Saulės ženklų astrologija: Jautis

Saulės ženklų astrologija: Jautis

Saulės ženklų astrologija: Jautis

“Saulės ženklų astrologija” nesiremia gimimo metrika (metais, mėnesiu, diena, valandomis ir minutėmis, gimimo vieta), todėl ji jokiu būdu nepretenduoja į individualią ir tikslesnę konkretaus žmogaus interpretaciją.

Kadangi šioje sistemoje atskaitos taškas – vien tik Saulė, o kitų planetų ir horoskopo namų visiškai nepaisoma, tai ir kai kurie teiginiai negali neskambėti nekategoriškai, arba jie atskleidžia tik pusę tiesos. Skaitykite šią informaciją labiau bendrosios kultūrinės savišvietos vardan. Taip pat būtina atkreipti dėmesį, jog ženklo ribų intervalas įvairiuose šaltiniuose gali skirtis; tai natūralu, kadangi Saulės disko centras kerta to ar kito Zodiako ženklo pradžią kiekvienais metais ne vienu ir tuo pačiu metu. Spauskite ant šios nuorodos: Saulė Vėžyje 2007/2008, kad pamatytumėte, kada į Vėžį ji įžengė 2007m., ir kada 2008m.

Žemiau išdėstytos informacijos šaltinis: Werner Bogun. Didysis astrologijos žinynas. Psl. 55 – 147, “Lektūra”, 1999m.

JAUTIS (balandžio 21d. – gegužės 20d.)
Pagaliau Žemė pasipuošė žaluma. Jautis dabar turi viską, ko jam reikia, gyvenimui negresia nepritekliai, tačiau jo pasąmonėje dar slypi žiemos vargų prisiminimai. Dėl to jis ypatingai džiaugiasi šviesiomis gyvenimo pusėmis. Jam svarbu ne vien tik materialinis patikimumas, bet grožis ir menas – Jautis puošiasi ir pavasario gėlėmis. Kartu jis yra išdidus ir galingas, pasiruošęs ginti savo teritoriją, jei tik kas į ją kėsintųsi.

Simbolinis aiškinimas
Jaučio simbolis – jo galva. Pavasaris jau galutinai įsiviešpatavo, sultingose žydinčiose pievose ganosi galvijų bandos. Didelis ir masyvus, įsitikinęs savo jėga, Jautis ramiai saugo jam priklausančią teritoriją. Te niekas neišdrįsta įsibrauti į jo valdas, kitaip turės reikalo su grėsminga jėga. Šiaip jau Jautis mėgsta ramybę ir harmoniją, jis džiaugiasi malonia aplinka. Ne veltui Jautį globoja Venera. Venerai būdingas džiaugsmas viskuo, kas gražu, pirmiausia meile, kuo ypatingai pasižymi Jaučio natūra. Venera išryškina jo nepaprastą siekimą būti kuo santūresniu bei harmoniškesniu, norą turėti tik jam vienam priklausančią teritoriją. Jaučio ženklas priskiriamas žmogaus vaikystės fazei, kai vaikas išmoksta skirti sąvokas nuo “mano” ir “tavo”, nori turėti savo nuosavybę. Būdamas Žemės ženklu, Jautis yra lėtas, bet tvirtas. Turi praeiti tam tikras laiko tarpas, kol jis ištirs aplinkybes. Jautis nėra linkęs į staigias permainas ir pokyčius. Prieš susitikdamas su kokia naujove, Jautis pirmiausia viską nuodugniai apsvarstys ir patikrins. Dėl šios savybės žmonės, gimę po Jaučio ženklu, yra patikimi ir apdairūs bičiuliai. Deja, lygiai taip pat ilgai jis būna blogos nuotaikos, jei ji jau apima Jautį.

Be to, šis Zodiako ženklas yra labai kerštingas. Jautis gali būti dar ilgai įsižeidęs nepaisant to, kad kitas jo vietoje būtų seniai viską pamiršęs. Taip yra dėl to, kad visas nuoskaudas Jautis taipogi turi dešimt kartų pergromuliuoti, kol kas suvirškins. Tvirtas Jaučio ryšys su Žeme neleidžia jam netekti pagrindo po kojomis, nepaisant jo didelio polinkio į malonumus. Praktiškas protas ir realistinis požiūris padeda Jaučiui neišeiti už jo galimybių ribų. Savaime suprantami dalykai jam yra kantrybė, gerai ir iki galo atliktas darbas, tačiau, kaip Veneros globotiniui, nesvetimi jausmai ir emocijos. Jaučiui dažnai reikia kažkokio akstino, postūmio, kitaip jis nė nepajudės iš vietos. Jo lėtas būdas, įprotis viską pasverti, gali lengvai virsti tiesiog tingumu ar neveiklumu. Jau pats elementas – Žemė – yra lėtumo simbolis, o dar prisideda ir fiksuota ženklo savybė. Taigi labai tikėtina, jog Jautis taps flegmatiku ir paskęs savo neveiklume bei rutinoje.

Silpnos Jaučio kūno vietos yra kaklas, gerklos ir skydliaukė, tad dažniausiai jis serga su tuo susijusiomis ligomis, pvz., įvairiais peršalimais. Profesinės Jaučio žmonių sritys: sodininkystė, taikomoji dekoratyvinė dailė, mados, medžio apdirbimas, žemės ūkis. Atostogoms Jautis turėtų rinktis įdirbtas, sukultūrintas žemes, jam vertėtų išbandyti poilsį kaime, valstiečių sodyboje. Tinkamos Jaučiui šalys yra Olandija, Airija, Lenkija bei Šveicarija.

Jo gyvūnas: žinoma, jautis. Augalas: dedešva. Akmuo: topazas. Spalva: sodri, tamsi indigo (mėlyna). Kvapnusis aliejus: aromatinis balzamas.

Simbolinis Jaučio santykių su kitais Zodiako ženklais aiškinimas
NB: tolimesni aprašymai tėra tik atspirties taškas nagrinėjant įvairių Zodiako ženklų atitikimą vienas kitam. Norint konkrečiai sužinoti, kokios yra tarpusavio ryšio galimybės, ar kokie laukia sunkumai, reikia tikslaus dviejų žmonių gimimo horoskopų palyginimo.

Jautis – Avinas
Žr. aukščiau skiltį apie Aviną.

Jautis – Jautis
Jie turėtų gerai sutarti vienas su kitu, kadangi abu yra vienodo temperamento, visais atžvilgiais abiejų požiūris į gyvenimą vienodas. Tačiau kartu abu yra kietasprandžiai ir užsispyrę, dėl to gali kilti įvairių problemų.

Jautis – Dvyniai

Jų pasauliai yra labai skirtingi. Jaučiui Dvyniai atrodo per daug judrūs ir nepastovūs, kad su jais be problemų galima būtų užmegzti ilgą ir tvirtą ryšį.

Jautis – Vėžys

Kadangi abu ženklai pirmenybę teikia šeimyniškam, be didesnių problemų gyvenimui, tai jie būtų ideali pora. Ryšys su Žeme, praktinis Jaučio protas padeda įgyvendinti Vėžio svajones. Abiems yra labai svarbu kultūringa aplinka ir jaukus namų židinys.

Jautis – Liūtas
Jie visiškai netinka vienas kitam. Jaučiui yra svetimas Liūto pasitikėjimas savimi, jo troškimas būti pripažintu. Jautis tai supranta kaip kėsinimąsi į jo gyvenimo būdą. Tarp šios poros galimi nuolatiniai ginčai.

Jautis – Mergelė
Į gyvenimą abu žiūri praktiškai, abiejų vienodai apdairus temperamentas. Tokia sąjunga galėtų būti labai harmoninga. Ką jie nuspręs, būtinai pasieks. Vis dėlto slypi pavojus, jog toks gyvenimas gali tapti šiek tiek monotoniškas, tekėti įprasta vaga, nes ir Jautis, ir Mergelė baidosi naujovių.

Jautis – Svarstyklės
Apskritai Žemės ir Oro ženklai nesutaria tarpusavyje, tačiau šiuo atveju abiems ženklams pasireiškia harmonizuojantis Veneros poveikis. Tai leidžia Jaučiui draugauti su Svarstyklėmis, toleruoti tarpusavio skirtumus, nepaisyti priešingybių.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Jautis – Skorpionas
Jų ženklai horoskopo rate stovi vienas priešais kitą, taigi abu – ekstremalios priešingybės, o kadangi priešybės traukia viena kitą, tai šie ženklai niekada nelieka abejingi vienas kitam. Dažniausiai tarp jų susiklosto savotiški – meilės-neapykantos santykiai, kad vienas turi būtinai įžeisti kitą, o gyventi vienas be kito negali. Bendras gyvenimas būna labai sudėtingas, bet gali paskatinti gilų dvasinį vystymąsi, tobulėjimą.

Jautis – Šaulys
Greičiau jie abejingi vienas kitam, negu jaučia abipusę trauką. Yra pavojus įsivelti tarpusavio kovon. Abiems daug reiškia pajusti gyvenimo skonį, mėgautis juo. Šis bendras bruožas leidžia vykdyti sumanytus planus.

Jautis – Ožiaragis
Abiems be galo svarbu ištvermingumas ir patikimumas. Tiesa, dėl savo santūraus būdo vienas su kitu susidraugauja negreitai, bet dėl to ryšys būna tik artimesnis, patvaresnis ir ilgesnis. Abu ženklai idealiai tinka vienas kitam.

Jautis – Vandenis
Revoliucingasis Vandenis – tiesiog raudona toreodoro skraistė konservatyviajam Jaučiui. Geriausiu atveju, jie visai nesidomi vienas kitu ir palieka vienas kitą ramybėje. Pasauliai, kuriuose gyvena šie ženklai – idealistinis, dvasingasis Vandenio ir žemiškasis-jutiminis Jaučio – vargiai turi bendrą sąlyčio tašką.

Jautis – Žuvys
Kadangi Jautis ne tik praktiškas, bet ir kupinas emocijų, jis supranta ir domisi Žuvų dvasiniu pasauliu, padeda joms daugiau atsigręžti į realybę. Žuvys savo ruožtu Jautį skatina būti judresniu bei įkvepia jam fantazijos.

Laukite tęsinio

Vytautus.com


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt