Now Reading
Scenos chuliganai neaplenks ir Lietuvos

Scenos chuliganai neaplenks ir Lietuvos

Scenos chuliganai neaplenks ir Lietuvos

Šią vasarą į Vilnių ir Kauną atvyksta pasaulinės klasės, viena žymiausių Lotynų Amerikos grupė „Chico Trujillo“ iš Čilės. Šios grupės kūriniai skamba kone kiekviename linksmame susibūrime, didžiausiose arenose ir tūkstantinėse salėse. „Chico Trujillo“ yra praminti scenos chuliganais, kadangi žaismingai ir dažnai su humoru jungia klasikinę cumbia, bolero, regio, Lotynų Amerikos, balkanų muziką ir šis ypatingai žavus kokteilis patinka visų kartų klausytojams.

Grupė „Chico Trujillo“ yra tituluojama naujosios Čilės cumbia muzikos žanro kūrėja ir inovatore. „Mes labai džiaugiamės, kad ši grupė sutiko į savo turą įtraukti Lietuvą. Tai viena populiariausių pasaulyje tokio tipo grupių, kurios turai planuojami kelis metus į priekį“,- teigia organizatoriai. Tai pirmoji pasaulyje grupė, kuri suderinusi cumbia, ska, regio, roko muziką ir klasikinius Čilės garsus sukūrė naują ir savitą skambesį. Kiekvienam vakarėliui reikia ritmo, o „Chico Trujillo“ kuriama pašėlusi, optimistiška bei ribas peržengianti cumbia puikiai tam tinka.

Milžinišką energiją dovanojanti grupė yra itin mylima auditorijos: pagaunantis cumbia ritmas priverčia šokti įvairiausių šalių klausytojus – net nesuprasdami žodžių, jie puikiai perpranta viską, ką grupė bando daryti su šia muzika ir tuo mėgaujasi.

2001 m. pasirodęs debiutinis albumas „Chico Trujillo y la Señora Imaginación“ gimtojoje šalyje ir užsienyje sulaukė didžiulės sėkmės – klausytojams be galo patiko iki tol jokios grupės neapjungtas roko, ska, hiphopo, tradicinės cumbia, balkanų ir čigonų muzikos skambesys. Net praėjus penkiolikai metų šio albumo dainos yra laikomos pavyzdžiu.

Paradoksalu, kad šiuolaikiškai skambanti ir naująją Lotynų Amerikos pop kultūrą sukūrusi „Chico Trujillo“ muzika įkvėpimo sėmėsi iš 6-7–to dešimtmečių ankstyvosios kartos cumbia grupių. Kolektyvas po Lotynų cumbia muzikos vėliava išradingai suderino smulkiausius praeities trupinėlius su pasaulio įtakų praturtinta alternatyviąja kultūra. Šiuo metu „Chico Trujillo“ yra išleidusi aštuonis albumus, iš kurių du – gyvų koncertų įrašai. Grupės vizitine kortele laikoma daina „Loca“, kurią „žino, ar bent jau girdėję yra beveik visi“, teigia organizatoriai.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Aktyviai muzikuojantys „Chico Trujillo“ yra pasirodę įvairiausiose pasaulio koncertų salėse, festivaliuose ir kituose renginiuose. Be didelio masto turų Čilėje bei Pietų Amerikoje grupę buvo galima girdėti ir išvysti: „Roskilde Festival“ Danijoje (2010 m.), „Nuits du Sud de Vence Festival“ Prancūzijoje (2010 m.), „Esperanzah Festival“ Belgijoje (2010 m.), „House of Blues“ Čikagoje (2010 m.), 2010 m. ir 2011 m europinių turų metu daugiau nei 80-yje pasirodymų, 2011 m. ture po JAV, „Lollapalooza Festival“ Čikagoje (2011 m.), „Museum of Modern Art“ Niujorke (2011 m.), „Playboy Jazz Festival“ Los Andžele (2012 m.), „Vive Latino Festival“ Kolumbijoje (2013 m.) bei kitur. Tai pasaulinio lygio grupė, kuri surenka tūkstantines sales ir klausytojų skaičiumi konkuruoja

Šią vasarą jie aplankys ir mūsų šalį. Jau rugpjūčio 2-3 d. 10 narių kolektyvas surengs tokį vakarėlį, kokio nei Vilnius, nei Kaunas dar nėra mates.

Rugpjūčio 2d. 19val. COMBO terasa prie upės, Kaunas
Rugpjūčio 3d. 19val. Technikos bibliotekos kiemas, Vilnius

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt