Now Reading
Sekmadienio popietę Lukiškių aikštėje plunksnines gaudė badmintono tinklai (foto)

Sekmadienio popietę Lukiškių aikštėje plunksnines gaudė badmintono tinklai (foto)

Sekmadienio popietę  Lukiškių aikštėje plunksnines gaudė badmintono tinklai (foto)

Laikas.lt
Augusto Didžgalvio nuotr.

Antrajame mėgėjų badmintono turnyre „Vilniaus plunksna“, įvykusiame sekmadienio popietę Vilniaus Lukiškių aikštėje, dalyvavo žinomi muzikantai, diskžokėjai ir TV laidų vedantieji.

Plunksnines badmintono aikštelėse gainiojo grupių „Happyendless“, „Gerai Gerai“, „Naujosios Pupytės“, „Freaks On Floor“, „Skamp“, „Keymono“ ir „Empti“ nariai, festivalių „Mados infekcija“, „Tamsta“ atstovai ir „Pildyk“ reklamų herojai.

Tarp turnyro dalyvių buvo ir krišnaitų religinės bendruomenės narių, iš stiuardesių sudaryta komanda, neoficialaus „Barzdų klubo“ nariai, žiniasklaidos priemonių, reklamos, ryšių su visuomenė agentūrų ir kitų verslo organizacijų atstovai.

Sandros Straukaitės vedama „Mados infekcijos“, Andriaus Rožicko „Pardon“, Skaistės Steikūnaitės ir Vitos Jakutienės atstovaujama „Naujųjų Pupyčių“ komandos iš tolimesnės kovos pasitraukė jau po atrankinių grupių varžybų.

Po beveik penkių valandų kovos paaiškėjo keturi stipriausieji: grupės „Skamp“ komanda, kurioje žaidė Viktoras Diawara ir Vilius Alesius, baro „Marsas“, interneto svetainės „Suru.lt“ ir krišnaitų „Hare Krišna“ komandos.

Mažajame finale dėl trečios vietos teko kovoti „Skamp“ ir „Hare Krišna“ komandoms. Muzikos instrumentų valdymo įgūdžiai grupei „Skamp“ kovoje nepadėjo, ir trečią vietą užėmė krišnaitų komanda, kuri, kaip jie patys teigia, „Vilniaus plunksnoje“ dalyvauja tam, kad galėtų ugdyti save dvasiškai.

Finale po permainingos kovos stipresnė buvo „Suru.lt“ komanda, įveikusi „Marso“ atstovus. Nugalėtojai buvo apdovanoti „Vilniaus plunksnos“ apyrankėmis ir renginio draugų prizais – „iPod Shuffle“ grotuvais, „Nike“ kuprinėmis ir kilogramu „Ritter Sport“ šokolado.

Jėgas badmintono aikštelėse galėjo išbandyti ir žiūrovai – jiems buvo skirtos specialios aikštelės. Kai kurie vilniečiai į renginį netgi atsinešė savo badmintono įrangą ir drąsiai tiesė tinklus Lukiškių aikštėje.

Gausų dalyvių ir žiūrovų būrį linksmino grupės „Los Turbos“, „Without Letters“, turnyre taip pat žaidę Giedrė Kilčiauskienė ir Saulius Prūsaitis.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt