Now Reading
Seniausia Didžiosios Britanijos barmenė švenčia 90-ąjį gimtadienį

Seniausia Didžiosios Britanijos barmenė švenčia 90-ąjį gimtadienį

Seniausia Didžiosios Britanijos barmenė švenčia 90-ąjį gimtadienį

Laikas.lt
Parengta pagal Dailymail.co.uk

Seniausia Didžiosios Britanijos barmenė Joyce švenčia savo 90-ąjį jubiliejų ir net negalvoja apie pensiją. Iš tokių senjorų optimizmo ir požiūrio į gyvenimą derėtų pasimokyti ne vienam jaunosios kartos atstovui. 64-erių metų stažą turinti barmenė iš Linkolno miesto per savo karjerą įpylė daugiau nei tris milijonus gėrimų.

Energinga prosenelė Joyce Leyshon 8-jame dešimtmetyje net tris kartus nugalėjo krūties vėžį, o baruose pradėjo dirbti po II Pasaulinio karo. Pastaruosius 10 metų ji „barmenauja“ „The Crown Inn“ bare Linkolne, kur šią savaitę atšventė ir savo 90-mečio jubiliejų. Ji taip pat turi naktinį klubą Kipre ir barus keliose Karališkųjų oro pajėgų bazėse Anglijoje ir Belgijoje, kur dirbo jos velionis vyras Kenas. Apie pensiją net nesvajojanti Joyce turi 64 metų amžiaus sūnų, tirs vaikaičius bei aštuonis provaikaičius ir jauną, 77 metų, gyvenimo draugą Derek’ą Rouse’ą. 

Vis tik, darbas yra bene didžiausia moters aistra. „Aš myliu savo darbą. Mėgstu bare tvyrančią atmosferą – bendravimą su klientais pilstant jiems gėrimus. Tokiu būdu palaikau ryši su pasauliu ir tuo, kas vyksta aplink – tai mane paskatina kas dieną išeiti iš namų. Nors šiame bare dirbu jau 10 metų, regis, aš kasdien tik stiprėju ir tikrai neturiu jokių planų keliauti į pensiją“, – pasakojo pozityvumu trykštanti senolė. 

Joyce Karališkojoje moterų karinėje jūrų tarnyboje (II Pasaulinio karo metu)

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt