Now Reading
Seserų pasikeitimo akcija su MOSAIC

Seserų pasikeitimo akcija su MOSAIC

Seserų pasikeitimo akcija su MOSAIC

Laikas.lt

„Laikas.lt“ kreipiasi į visas Lietuvos seseris. Klausite, kodėl seseris? Artėja Kovo 8- oji – Tarptautinė moters diena, kuomet visi prisimename moteris ir jų grožį, o juk dvi gražios moterys dar įspūdingiau nei viena! Šia proga „Laikas.lt“ kviečia į seserų pasikeitimo akciją, kurios metu „Femina Bona“ plaukų stilistė ir įvaizdžio konsultantė Džiuljeta Petrulienė seserims dovanos ne tik naują plaukų kirpimą spalvą, bet ir makiažą.


Pagrindinis pasikeitimų akcijos rėmėjas, drabužių parduotuvė MOSAIC seseris fotosesijos metu papuoš puikiais drabužiais.


Fotografė Kristina Sabaliauskaitė
įamžins pasikeitimų akcijos rezultatus puikioje fotosesijoje. Daugiau apie fotografę rasite Kristinafoto.com/lt.
 

Kaip dalyvauti pasikeitimų akcijoje?

  • Atsiųskite vieną ar keletą savo ir sesers nuotraukų, kuriose esate kartu, parašykite el. paštu [email protected], kodėl ir kaip norite pasikeisti. Visos dalyvių nuotraukos bus publikuojamos portale „Laikas.lt“ ir „Facebooke“.
  • Pasikeitimų akcijos nugalėtojas paskelbsime kovo 19 dieną. Nugalėtojas išrinks bendra MOSAIC, „Femina Bona“ ir K.Sabaliauskaitės komanda.
  • Pasikeitimų akcijos nugalėtojos turės atvykti į sutartą vietą per savaitę nuo laimėtojų paskelbimo bendrai sutartu laiku.
  • Ir svarbiausia – pasikeitimų akcijos rezultatai bus publikuojami balandžio mėnesio „Laikas.lt“ žurnale.
  • DĖMESIO! PASIKEITIMŲ AKCIJA VYKS KAUNE.

P.s. neseniai vykusioje pasikeitimų akcijoje „Femina Bona“ kirpėja Dž. Petrulienė pakeitė kaunietės Kamilės  ir šilutiškės Aldonos stilių, (K. Sabaliauskaitės nuotr.)


 


Apie pasikeitimų akcijos organizatorius:

MOSAIC

Tai stilingi ir nenuobodūs moteriški ir vyriški drabužiai darbui biure ir laisvalaikiui. Mados naujienos MOSAIC dizainerių rankose virsta stiliumi, kuris neskuba išeiti iš mados. Kolekcijos kuriamos taip, kad drabužius būtų lengva derinti tarpusavyje. Tiksliausiai MOSAIC stilių apibūdina du žodžiai: „uncomplicated fashion“.

Šio pavasario MOSAIC kolekcija – tikras gaivių spalvų proveržis. Moterų pamėgtus ramius ir sodrius spalvų tonus žaismingai pagyvina ryškios geltonos, elektrinės žalios, mėlynos ir fuksijų rožinės akcentai – apie nuobodulį negali būti net kalbos!

Kolekcijoje ryškūs septyniasdešimtųjų motyvai: tiesūs kirpimai, marginimas spalvų blokais, madingi dryžiai ar moteriškumu alsuojantys taškeliai. Vienas iš „privalomų turėti“ drabužių šį sezoną – elegantiškasis „Chanel“ stiliaus kostiumėlis. „Mosaic“ kolekcijoje rasite ne vieną jo interpretaciją. Orams šylant, kolekcija pražys akvarelinėmis gėlėmis, gausiai pasipildys mėgstamais lino gaminiais.

„Mosaic“ kolekcijos moterims ir vyrams, kurie vertina iš mados neišeinantį stilių ir savitą braižą. „Mosaic“ – praskaidrink savo kasdienybę!  Daugiau rasite čia.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

MOSAIC parduotuves rasite:
Vilnius: VCUP, Konstitucijos pr. 16 |PC „Akropolis“, Ozo g. 25 | PC „Panorama“, Saltoniškių g. 9
Kaunas: PC „Akropolis“, Karaliaus Mindaugo pr.49 | PC „Hyper Maxima“, Savanorių pr. 255 | PC „Mega“, Islandijos pl. 32 | PC „Molas“, Baršausko g. 66A
Klaipėda: Kulių vartų g. 5 | PC „Akropolis“, Taikos pr. 61
Šiauliai: PC „Akropolis“, Aido g. 8 | PC „Saulės Miestas“, Tilžės g. 109
Panevėžys: PC „Babilonas“, Savitiškio g. 61

FEMINA BONA  meistrė Džiuljeta Petrulienė

Džiuljeta Petrulienė – profesionali plaukų stilistė, turinti 17 metų darbo patirtį. Meistrė taip pat yra įgijusi kosmetikės vizažistės kvalifikaciją ir turi stiliaus dizainerio aukštąjį išsilavinimą. Džiuljeta nuolat kelia kvalifikaciją pagal tarptautinės kirpimo mokyklos „Pivot Point” mokymo sistemą ir jau 6 metai yra kirpėjo specialybės dėstytoja „Femina Bona“ mokymo centre. Specialistė taip pat veda stiliaus seminarus, dalyvauja įvairiuose projektuose, renginiuose, rengia įvaizdžio pasikeitimo akcijas, kuria šukuosenų kolekcijas fotosesijoms žurnaluose.

Stilistę galima sutikti: Grožio namuose „Grožio artelė 313“. Adresas: Taikos pr. 32, Kaunas, bei Femina Bona Mokymo Centruose Kaune (Daukšos g. 30), bei Vilniuje (Pušų g. 2; Pakalnės g. 1). Tel.: 868047667, konsultacijos dėl kirpimo telefonu nereikiamos.

Kristina Sabaliauskaitė

K.Sabaliauskaitė fotografuoja nuo 2006 metų. Nuo pat šios veiklos pradžios pagrindiniu akcentu jos fotografijoje tapo žmogus. Fotografę domina emociškai jautrus siužetas, nesuvaidintas ir tikras kiekviename žmoguje esantis grožis.

Telefonas: +370 686 10740
El.paštas: [email protected]
Internete: www.kristinafoto.com

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt