Now Reading
Šešiametė milijonierė mėgaujasi šlove, prabanga ir gurmanišku maistu (foto)

Šešiametė milijonierė mėgaujasi šlove, prabanga ir gurmanišku maistu (foto)

Šešiametė milijonierė mėgaujasi šlove

Laikas.lt 
Parengta pagal Dailymail.co.uk

Buvusi konkurso „Toddlers and Tiaras” („Kūdikiai ir tiaros”) žvaigždė Isabella būdama šešerių metų jau yra milijonierė, po jos pasirodymų įvairiuose grožio konkursuose, dažnų apsilankymų televizijos laidose, be to, ji yra išleidusi savo vardu pažymėtą papuošalų ir makiažo priemonių liniją. Ji turi daugiau nei 60 porų batų, 10 000 JAV dolerių išleidžiama suknelėms, o pietums valgo omarus – štai kaip atrodo prabangus, šešiametės milijonierės, grožio konkursų dalyvės gyvenimas.

Savimi pasitikinti šešiametė spaudos atstovams drąsiai pasakoja apie savo pomėgį prabangiems drabužiams, batams bei brangiam maistui. „Kaip gali nepatikti būti milijoniere. Aš esu super žvaigždė, turiu savo papuošalų liniją ir tiesiog dievinu vadovauti. Aš niekada nepralaimiu, laimiu beveik visus konkursus, kuriuose dalyvauju, bet labiausiai už viską man patinka batai – jų turiu daugiau nei 60 porų“, – portalo „Daily Mirror“ atstovams pasakojo mergaitė. 

39-erių metų Isabellos mama Susanna kartu su savo dukra dalinasi papuošalų verslą, ji nuvedė savo dukrą į patį pirmą grožio konkursą ir lydi ją iki šiol. Mažosios milijonierės mama spaudai pasakojo, jog tikrai nenori, kad jos dukra užaugtų išlepinta: „Jūs juk matote, kas nutinka itin jaunoms žvaigždėms, tokioms kaip Britney Spears, ir aš tikrai nenoriu, kad taip nutiktų mano dukrai, tačiau kol kas nemanau, kad reikėtų jai kažką drausti“, – įsitikinusi Susanna.

Didžiąją dalį uždirbtų pinigų mergaitė išleidžią drabužiams ir batams, Isabellos mama prisipažino, kad kai kalba pasisuka apie dukters drabužių spintą – pinigų čia negailima. „Isabellos vokalo mokytojas, makiažo meistras, reguliariai naudojamos dirbtinio įdegio priemonės, plaukų priauginimai, akriliniai nagai ir net sulyginti dirbtiniai dantys mums kainuoja apie 500 JAV dolerių. Kiekvienas pasirodymas turi būti panašus į Brodvėjaus šou, tad ir kiekvienas kostiumas yra siuvamas individualiai pagal užsakymą, o tai kainuoja maždaug 10 000 JAV dolerių“, – spaudai pasakojo Susanna.

Isabellos mama įtikinėjo spaudos atstovus, kad ji tikrai nėra ta mama, kuri verčia ar spaudžia savo vaiką daryti, ko jis nenori. „Aš tik padedu dukrai įgyvendinti savo svajones. Jei ji pasakytų, kad daugiau to nenori daryti, tai nebūtų problema“, – pasakojo Susanna.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt