Now Reading
Šeštadienio naktį Vilniuje siautėjo beprotiškas karnavalas „Yaga-Ball“ (foto)

Šeštadienio naktį Vilniuje siautėjo beprotiškas karnavalas „Yaga-Ball“ (foto)

Šeštadienio naktį Vilniuje siautėjo beprotiškas karnavalas „Yaga-Ball“ (foto)

Laikas.lt
  goodlife photography nuotr.

Šeštadienio naktį Vilniuje įvyko keisčiausias ir spalvingiausias metų maskaradas „Yaga-ball“. Į vienuoliktą „Yegavedos“ gimtadienį maskarado dalyviai šį kartą rinkosi pačiame Vilniaus centre esančioje pramogų salėje „Vakaris Vilnius“. Jau tradicija tapusi vakarėlio tema – beprotybė, tad vakaro svečiai ir vėl atskleidė savo kūrybiškumą bei stebino įmantriausiais apdarais.

Elektroninės muzikos fiesta ir šou pasirodymai

20 val. prasidėjusiame vakarėlyje veikė dvi scenos. Pagrindinėje grojo psytrance, techno ir kita elektroninė muzika. Mažojoje scenoje plokšteles suko cumbia, ska, eclectic stilių Dj. Atlikėjai, dekoratoriai bei artistai atvyko ne tik iš Lietuvos, bet ir iš JAV, Vokietijos, Latvijos, Lenkijos, Olandijos, Rusijos, Mauricijaus respublikos.

Pasak renginio organizatoriaus, į vakarėlį kviečiama kuo daugiau skirtingų atlikėjų, galinčių pradžiuginti visus susirinkusius savo muzika. „Žmonės kuria, o pas mus dar ne visus juos girdėjo. Todėl kviečiame kuo įvairesnius atlikėjus. Taip atrandama kažkas naujo, kuriama renginio atmosfera“ – teigia Anton Shoom.

Vakarėlyje ne tik skambėjo elektroninė muzika, bet buvo galima išvysti ir įvairių šou pasirodymų. 23 val. į salę įžygiavo kojūkininkai, akrobatai ir žonglieriai, apie vidurnaktį lauke pasirodė ugnies teatras. O naktį per visą salę „praplaukė“ didžiulis gimtadienio tortas. Apie 3 val. nakties visų žvilgsnius traukė virš dalyvių galvų pasirodymą su lankais atlikusios oro akrobatės.

Organizatorių dovanos

Kaip jau įprasta, „Yaga-Ball“ maskarado metu skelbiamas geriausio kostiumo konkursas. Norintys įsiamžinti ir sudalyvauti konkurse vakare galėjo užsukti į renginio vietoje įkurtą improvizuotą foto studiją, kur dirbo profesionalūs fotografai.

Laimėtojų laukia kvietimai į liepos 31 – rugpjūčio 4 dienomis vyksiantį „Yaga Gathering“ festivalį bei nauji firminiai „Yaga“ marškinėliai. O pirmos vietos laimėtojui taip pat atiteks iškyla su baidarėmis 6 žmonėms.
Pilna foto galerija su originaliausiais kostiumais netrukus po vakarėlio pasirodys „Yegaveda“ facebook puslapyje.

Puošiasi ir atvyksta iš toli

Pasak organizatorių, praėjusiais metais beprotiškai „pasipuošusių“ atvyko virš 40 procentų žmonių, o šiemet jų dar daugiau. „Atvyksta daug įvairių žmonių. Žinau, kad šiemet lankytojų čia buvo atvykę iš Čekijos, Suomijos, Baltarusijos, Lenkijos, Estijos bei Latvijos. Ir viskas dėl vieno vakaro. Žmonės apie renginį klausė, rašė gerokai anksčiau prieš jo paskelbimą, norėjo žinoti, ar jau ruoštis kostiumą“ – teigia renginio organizatorius Anton Shoom.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Išskirtinių patyrimų gidas Linas Matulis teigia, kad pasiruošti kostiumą vakarui – ne vienos dienos darbas. Jis turi „užaugti“ su laiku. „Kad eisiu į „Yaga-Ball“ žinojau nuo pat renginio paskelbimo. Kasmet vykstame į „Yaga Gathering“ festivalį, ten mano ir mano genties Naujieji metai, laikas, kurį skiriu sau ir savo draugams. Vertinu cikliškumą, o šis renginys – tai pusmetis nuo mūsų Naujųjų metų. Ateiti čia traukė ir vieta, buvo įdomu pažiūrėti kaip „Yaga“ atrodys teatrinio tipo salėje. Šiandien ruošėmės visą dieną, o aprangos idėja atėjo su laiku“ – teigia Linas Matulis.

Žada gerą renginį ir vasarą

„Yaga-Ball“ organizatoriai jau ruošiasi ir vasarą vyksiančiam kasmetiniam festivaliui „Yaga Gathering“. Festivalis vyks net penkias dienas – liepos 31 – rugpjūčio 4. Vasarą visų laukia jau pamėgti ir dar nematyti atlikėjai geriausiai atskleidžiantys savo stiliaus muziką, sveikatingumo bei amatų erdvės.
„Kaip visuomet pasistengsim iš širdies ir vasarą surengsim tikrai gerą tūsą“ – sako Anton Shoom.

Daugiau nuotraukų – galerijoje.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top