Now Reading
Šį savaitgalį danai parodys kaip reikia linksmintis (Interviu, Foto)

Šį savaitgalį danai parodys kaip reikia linksmintis (Interviu, Foto)

Šį savaitgalį danai parodys kaip reikia linksmintis (Interviu

Laikas.lt

Jau šį šeštadienį į menų fabriką „Loftas“ atvyksta didelė danų kompanija – „C.A.R.T.“, „Primetime Massive“ ir MC Black Daniels. Jie žada parodyti, kaip toje šalyje yra linksminamasi.

Gyvos elektroninės muzikos odisėja „Division 42“ pavadintame renginyje pasirodys ir mums puikiai pažįstama grupė „Skamp“, Saxtone, analoginių sintezatorių karaliai „Kick Punch Gang“, taip pat didžėjai ir vidžėjai.

Danai, savo šalyje populiarūs dėl savo radijo laidų „Christiania Radio“ ir kitos muzikinės veiklos, mielai išankstiniame interviu sutiko atskleisti savo šalies naktinio gyvenimo subtilybes, ir ne tik. Be to, vieno jų tėvas buvo geras Jimi Hendrixo ir Erico Claptono draugas.

Sveiki, kaip sekasi? Kokie jūsų planai prieš atvykstant į Lietuvą?

C.A.R.T. Balandis ypatingas mėnuo ir jis tik įpusėjo! Jau surengėme pasirodymą Londono „Fabric“ klube, sugrojome kelis legendinius vakarėlius Kopenhagoje. O dabar dar atvykstame į „Loftą“.

Kaip suprantu, jau šį bei tą girdėjote apie „Loftą“?

C.A.R.T. Taip! Per „YouTube“ žiūrėjome kelis vaizdo įrašus iš „Lofto“. Vienas jų buvo su Dub FX svečiuose. Ši vieta atrodo fantastiškai. Tiesa, pirmą kartą apie „Loftą“ išgirdome iš lietuvių „Kick Punch Gang“. Jie grojo mūsų radijo laidoje Kopenhagoje, taip ir susipažinome.

Kokias tris dainas norėtumėte būti sukūrę?

C.A.R.T. Galėtume išvardinti bent 300 (juokiasi). Štai kelios jų: Madeon – „For You“, Robin S – „Show Me Love“, „Icicle“ – „Spartan“.

Ar jus Kopenhagos gatvėse atpažįsta vietiniai reiveriai?

C.A.R.T. Turbūt galima būtų sakyti, kad žmonės mus atpažįsta, tačiau elektroninės muzikos scena čia nėra didelė. Taigi dažniausiai tai būna tie žmonės, su kuriais jau kartą kažkada kažkur kažkaip bendravome.

MC Black Daniels Kadangi esu juodaodis Danijoje, tai į mane žmonės dažnai spokso. Tačiau pastaruoju metu jaučiu tik pozityvius žvilgsnius. Galbūt dėl to, kad su C.A.R.T. mes grąžinome drum & bass muziką danams.

Kas įdomaus šiuo metu vyksta Danijos muzikos rinkoje?

C.A.R.T. Kopenhaga labai stengiasi kurti vietas ir dotacijas kultūrinės platformos kūrimui, kūrybingų projektų vystymui. Tuo tarpu kūrėjai irgi daug dirba, kad būtų pastebėti kuo platesniu mastu – nuo gatvės vakarėlių iki stambių tarptautinių projektų. Visa tai mums padeda augti Europos ir pasaulio lygmeny.

Jei reiktų rinktis, ar būti labai populiaria roko žvaigžde ar A klasės didžėjumi – ką pasirinktumėte?

C.A.R.T. Žinoma, kad A klasės drum & bass didžėjumi.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Primetime Massive Sunkus klausimas. Manau, kad šitų dviejų pozicijų negalima lyginti. Viena yra groti savo kūrybos dainas, kita yra groti savo mylimiausias dainas.

Kiek artimi yra šie du projektai – C.A.R.T. ir „Primetime Massive“?

C.A.R.T. Labai artimi (juokiasi). Mes tarsi viena šeima, kitaip to nepavadinsi.
Primetime Massive Mes esame labai artimi. Tokie artimi, kad po gero vakarėlio galėtume netgi dalintis viena vonia (juokiasi).

Nico, papasakok apie savo tėtį. Girdėjome, jog jis buvo geras Jimi Hendrixo draugas, taip pat turėjo kažkokių ryšių su Ericu Claptonu.

Primetime Massive Taip, Jimi Hendrixas netgi padovanojo mano tėčiui savo legendinę Fender 1957 gitarą. Tiesa, jis niekada man taip ir smulkiai nepapasakojo, kaip tai ir kodėl įvyko. Vėliau Gary More pasiskolino ją iš mano tėčio. O Ericas Claptonas ta pačia gitara grojo mano tėčio, Arthuro Louiso, albume 1975 m. 

Kur patartumėte eiti Kopenhagoje, jei nori pasilinksminti?

C.A.R.T. Aišku, kad pirmiausia reiktų aplankyti Christiania. Ypatingai ten gerai vasarą, nes yra priėjimas prie vandens. Taip pat verta aplankyti Amager Beach, irgi vasarą. Šokiams geriausia rinkti „Culturebox“. Pirkiniam – „Pisseranden“ Studiestrædet gatvėje. Nyhavn rajonas taip pat labai įdomus ir spalvingas.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt