Now Reading
Simpsonai tarp mūsų: animacija realybėje

Simpsonai tarp mūsų: animacija realybėje

Simpsonai tarp mūsų: animacija realybėje

Ar jau esate spaudę mygtuką „simpsonize yourself“? O gal kvatojotės susiėmę už pilvų, lygindami animacinius herojus su jų prototipais realybėje?

Niekam ne naujiena, kad daugelyje šiuolaikinių animacinių serialų, tokių kaip „Simpsonai“, „Šeimos bičas“ ar „Pietų parkas“, veikia herojai iš realybės ar bent jau iš ją imituojančių vaidybinių filmų. Taip atsiranda pieštinis Stingas, Melas Gibsonas, Placido Domingo ar net pats… Daktaras Hausas. Vis dėlto, vis dažniau pastebėsime pastangas animaciją perkelti į kasdienį gyvenimą ir geltonodžių mėlynplaukių veikėjų ieškoti tarp mūsų. Ar tai dar vienas įrodymas, jog šiuolaikinis žmogus ne tik nebenori, bet ir nebemoka gyventi be televizijos bei virtualios tikrovės apskritai? Gal pamėgtus personažus kuriantys autoriai taip taikliai jiems pritaiko realias žmogiškas savybes, jog atrodo privalu juos priimti į savo tarpą? O gal tai tiesiog niekuo dėti pokštai, nuskaidrinantys nuotaiką bent keletui minučių? Bet kuriuo atveju, mėgėjišką prototipų ieškojimą ar žaidimą Photoshop‘u neretai ima keisti ganėtinai ar net labai profesionalūs bandymai „sugyvinti“ populiarius animacinius herojus.
 
Laikas.lt pabandė pasižvalgyti po interneto platybes ir išsiaiškinti, kokie gi animaciniai herojai populiariausi tarp „gyvųjų“ ir kaip toli pažengė mėginimai juos perkelti į realybę.
 
Taigi, be jokios abejonės, abiem atvejais pirmauja šaunioji Springfieldo šeimynėlė. Ypatingai populiaru palyginti Houmerį, Mardžę ar Bartą su žinomais žmonėmis: aktoriais ar dainininkais. Štai vienas iš bandymų:


 
Ne ką rečiau mėginama į pagalbą pasitelkti ir Photoshop‘ą:

 
Na, ir pastaruoju metu vis dažniau Simpsonus rasime video formate. Tiesa, pirmieji bandymai neretai kelia šypseną. Apačioje – ispanų darbas:
 
 
Tiesa, nereikėtų pamiršti ir daug dėmesio sulaukusios kaimynų estų nacionalinės Simpsonų versijos:

 
Na, ir galiausiai, patys naujausi „tikrieji“ Springfieldo gyventojai:

 
Jei reikėtų išrinkti antrosios vietos laimėtojus, jais neabejotinai taptų „Šeimos bičas“ ir „Pietų parkas“. Besistengiančių atrasti Peterio Griffino antrininką tarp mūsų – daugybė. Štai vienas taiklesnių pastebėjimų:
 

O štai kaip šmaikštieji olandai realybėje mato „Pietų parko” gyventojus:

 
O kam atitektų trečioji vieta? Tikriausiai tiems personažams, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių jau ne vienerius metus skatina ieškoti ar mėgdžioti juos realiame gyvenime.

Tai ir kerinti Jessica Rabitt:

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

 
Ir seni geri Flinstoun’ai:

 
Arba didysis Šrekas:

 
Na, o į ką panašiausias esate Jūs?

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt