Now Reading
Šįvakar kolekciją pristatantis R. Kalinkinas ragina išsinerti iš džinsų ir kostiumėlių (foto)

Šįvakar kolekciją pristatantis R. Kalinkinas ragina išsinerti iš džinsų ir kostiumėlių (foto)

Šįvakar kolekciją pristatantis R. Kalinkinas ragina išsinerti iš džinsų ir kostiumėlių (foto)

Laikas.lt
Nuotr. Eglė Abromaitė

Iki dizainerio Roberto Kalinkino debiutinio šou likus vos keliolikai valandų, „Siemens” arenoje ramu – niekas nešūkauja, nebėgioja. Scena jau laukia žiūrovų, pats dizaineris tik kruopščiai patikrina kiekvieną salės, užkulisių, BMW klubo foje kampą – kad viskas stovėtų, kaip jis planavo.

„Labai norėčiau šiandien pristatyme matyti neeilinius žmones – tikiu, kad jie tokie ir bus. Mes dėl šito vakaro dirbome ištisus metus, tad noras paprastas – kad visi ateinantys turėtų progą išsinerti iš džinsų ir kostiumėlių.  Nebijokit spalvų ar neįprastų detalių – mada ir yra tam, kad švęstumėte grožį“, – prasitaria R. Kalinkinas.
 
Paskutinė pasiruošimo naktis, pasak dizainerio, praėjo ramiai. „Siemens” arena paruošta iš vakaro, visa kolekcija laukia savo eilės: „Tiesą sakant, nekantraujame, kol viskas prasidės. Taip ilgai ruošėmės, kad dabar net sunku patikėti, jog iš tiesų kolekciją pristatysime šiandien”.
 
R. Kalinkino kolekcijoje bus ne tik vakarinių ar sceninių suknelių, bet ir rūbų, už kuriuos jį pamėgo klientai – puikiai tinkančių kasdieniam nešiojimui. Dizaineris paslaptyje laiko ir keletą naujienų, kurios, pasak jo, pakeis įprastą požiūrį į tam tikrus aksesuarus. Nors šįvakar bus pristatyta 2013 metų pavasario / vasaros kolekcija, į renginį susirinkę žiūrovai specialioje vienos dienos parduotuvėje (angl. Pop-up Shop) galės apžiūrėti ir įsigyti  rudens sezono drabužių – bestseleriais tapusių šiltų paltų, švarkų ar suknelių.
 
Ši parduotuvė – tai tik vienas iš svečiams paruoštų netikėtumų. Pasak vakaro rengėjų, jie norėjo, kad atėjusieji patektų į visiškai kitokią aplinką – „Siemens” areną, kokios jie galbūt dar nematė. O netikėtumai prasidės nuo pat durų į „BMW klubą”. 
 
Muzikantas Leonas Somovas specialiai kolekcijos pristatymui paruošė originalų garso takelį, o artėjant renginio finalui svečių laukia ir jo gyvas pasirodymas kartu su atlikėja Jazzu. Modelių šukuosenomis rūpinsis plaukų meistras Valerijus Gigievič su „Uff” salono komanda, o makiažo tendencijas įgyvendins garsi visažistė Inga Raslanaitė. Už užkulisių modelius pasirodymui rikiuos choreografas Gytis Ivanauskas.
 
„Prieš renginį svečiams paruošėme ne vieną įdomų vaizdą bei veiksmą. Tačiau viso renginio ašis – užkulisiai, kurio, deja, pašalinės akys matyti negali. Tai – tarsi atskiras pasaulis, dar vienas spektaklis. Iš viso prieš ir per renginį čia dirba per 200 žmonių – modeliai, kirpėjai, visažistai, asistentai, koordinatoriai. Ir viskas dėl poros valandų – tačiau į tas valandas bus sudėta visa mūsų grožio, estetikos ir unikalumo vizija”, – priduria R. Kalinkino žmona ir kūrybos partnerė Agnė Kalinkina.
 
Galerijoje – fotografijos iš kolekcijos pristatymo pasiruošimo darbų:

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt