Now Reading
Skaitytojų TOP komentarai (balandžio 19-26 d.): „Seipjau,kiekviena ant jo kuno esanti tatuoiruote kaska reiskia“

Skaitytojų TOP komentarai (balandžio 19-26 d.): „Seipjau,kiekviena ant jo kuno esanti tatuoiruote kaska reiskia“

Skaitytojų TOP komentarai (balandžio 19-26 d.): „Seipjau

Laikas.lt

Ką gi, po intensyvios darbo savaitės pats metas skaičiuoti jos rezultatus. O tiksliau – surinkti pačius geriausius, linksmiausius, šmaikščiausius „Laikas.lt“ skaitytojų komentarus.

5 vieta. „o kodėl ‘G’ vyras su vyru…“, – savo pastebėjimus prie straipsnio „Iliustratoriaus abėcėlė – Kamasutros kalba“ išsako komentatorius J. Na, nors ir ne mes sudarinėjome šią pikantišką abėcėlę, tačiau yra toks žodis, prasidedantis „G“ raide, kuris išsklaidys įtarimus, kad iliustratorius truputį neapsižiūrėjo…

4 vieta. „Tas Robertas tikras pyd***s”, – savo argumentuotą nuomonę „Facebook’e“ prie straipsnio „Šlykščiausi garsenybių asmens higienos įpročiai“ rėžia komentatorius Kipras. Nuo šiol žinokite, kad visi, kurie kaip ir „Saulėlydžio“ žvaigždė nemėgsta plautis galvos, iš tikro tai daro tik dėl to, kad po riebaluotais plaukais bando paslėpti savo netradicinę seksualinę orientaciją.

3 vieta.
„menininkui reikia stiprios pagalbos arba silpnesniu narkotiku”, –  savo požiūrį išreiškia mūsų „Facebook“ profilio gerbėjas Žilvinas prie straipsnio „Lietuvio dekoruotos iškamšos – po 12 tūkst. litų“. Žinote, jei už tokius kūrinius tas menininkas gauna po 12 tūkst. litų, neabejojame – ir vienam, ir kitam pinigų tikrai užteks.

2 vieta. „man jis nekiek nepanasus i bieberi”, – kai visi puola arba gina Justiną Biebierį prie straipsnio „12-ta J. Bieberio tatuiruotė. Toks vaizdas, kad jis pats jas darosi“, „Facebook“ komentatorius Vidas atskleidžia tiesą: tas tatuiruotes darosi visai kitas vaikinas, o čia – eilinė žurnalistų „antis“. Na, arba komentatorius kalbėjo apie tą, kuris nuotraukoje – antrame plane…

1 vieta. „Betka paraso…Seipjau,kiekviena ant jo kuno esanti tatuoiruote kaska reiskia.Todel rasysti kad Jis tai daro be prasmes,ar net daro pats,yra kvaila“, –  kažką apie tas pačias J. Bieberio tatuiruotes bando pasakyti komentatorė jade . Jei kas supratote, laukiame vertimo. Ir kodėl „rasysti“? Ne, nu mes tikrai ne rasistai.

See Also
9 paprasti patarimai

Tolerantiško savaitgalio, mielieji! Nenustokite komentuoti!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top