Now Reading
Skaitytojų TOP komentarai (gegužės 25 – 31 d.): „Mano čia kasdienybė..“

Skaitytojų TOP komentarai (gegužės 25 – 31 d.): „Mano čia kasdienybė..“

Skaitytojų TOP komentarai (gegužės 25 - 31 d.): „Mano čia kasdienybė..“

Laikas.lt

Penktadienį, skaičiuodami savaitės darbų derlių, pristatome jums geriausius, linksmiausius, šmaikščiausius „Laikas.lt“ skaitytojų komentarus.

5 vieta. „kad man jos ir be plastiniu operaciju vienodos….“, – prie straipsnio „Plastinės operacijos jas padarė „vieno veido“: 20 vienodų Pietų Korėjos grožio konkurso dalyvių“ rašo komentatorius – .   Ir turbūt daugelis nesginčytų…

4 vieta. „atejau paskaityti piktu komentaru, bet nebuvo“:(“, – rašo pasipiktinusi komentatorė nesamone prie straipsnio „Paragauti karvelio šlaunelės – į keliasdešimties metrų aukštį (foto)“. Galime paguosti, kad turbūt buvo tokių, kurie bent blogai pagalvojo – vis lengviau „ant dūšios“, kad ne vienam taip pavydu.

3 vieta. „if you need help ilike help”, – rašo nelietuviško gymio „Facebook“ komentatorius Neyamul prie straipsnio su seksualių, bet netvarkingų panelių nuotraukomis „Gražios merginos ir jų šiukšlynais virtę kambariai“. Sorry, me no speak English.

2 vieta. „ir dar tos panos fotkinas taip, lyg didžiuotųsi gyvendamos tokioj kiaulidėj… Net aš taip negalėčiau…“, – tuo pačiu straipsniu ir jo herojėmis piktinasi „Facebook“ komentatorė Erika. Ir yra kuo – juk net Erika taip negalėtų!
 
1 vieta. „Mano čia kasdienybė..“, – liūdnokai konstatuoja mūsų „Facebook“ profilio gerbėja Ugnė prie straipsnio „Labiausiai nevykę bandymai atkartoti kulinarijos šedevrus (foto)“. Na, gal turėjo palengvėti pamačius, jog ir kitiems ne visada sekasi vadovautis receptais. O jei ne – atsiųsk mums savo „šedevrų“ nuotraukų – bent kitiems smagiau bus!

See Also
9 paprasti patarimai


 

Skanaus savaitgalio, brangieji, nunustokite komentuoti!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top