Now Reading
„Skamp” ant jubiliejinio koncerto scenos žada užsikelti rožinę karvę

„Skamp” ant jubiliejinio koncerto scenos žada užsikelti rožinę karvę

„Skamp” ant jubiliejinio koncerto scenos žada užsikelti rožinę karvę

Jau šį ketvirtadienį, birželio 16 dieną tikra Lietuvos muzikos scenos senbuvė grupė „Skamp” švęs žymiausio savo albumo „Skempinligė” 10 metų jubiliejų.

Menų fabrike „Loftas” vyksiantis gimtadieninis koncertas bus neeilinė proga persikelti dešimt metų atgal.

„Kai prisimenu „Skempinligę”, iškart kyla sentimentai. 2001-ieji: „Skamp” pasirodymas „Eurovizijoje”, grandioziniai albumo pristatymo koncertai – labiausiai įsiminė Vilniaus, ant Tauro kalno. Tūkstančiai žmonių, nereali atmosfera ir muzika… daug muzikos!”, – dešimtmečio senumo įspūdžiais dalijasi „Skamp” vokalistė Erica Jennings.

Atlikėjai žada koncerto metu sugroti visas legendinio albumo dainas nuo pradžios iki pabaigos – to jie paprastai nedaro.

Savaitę prieš koncertą „Skamp” trijulė įrašė ir improvizuotą akustinę „Skempinligės” hito „Superstar” versiją. Dainos pradžią „Mama, man dar tik keturiolika…”, panašu, kad iki šiol mintinai prisimena visi tuometiniai paaugliai.

„Kai pagalvoji, per dešimt metų ne tiek jau daug kas pasikeitė. „ŽAS”, Deivis, Cicinas, Marijonas, Mamontovas – daugelis dainos personažų vis dar egzistuoja! Visai gerai atspėjom būsimus popscenos klasikus… Netekom tik „Mango”, „Dinamikos”, „Angaro” klubo ir „bavarų”!, – juokiasi Vilius Alesius.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Specialiai ketvirtadienio pasirodymui grupė sudalyvavo ir nuotaikingoje fotosesijoje. „Viskas kaip namie”, – vienbalsiai šūkavo fotografuojami muzikantai. Menų fabriko „Loftas” kieme įtaisyta kušetė, Erica su plaukų suktukais, Bob Marley šukuosenos vis dar neišduodantis Vee. Panašu, kad per tiek gyvavimo metų „Skamp” arsenale linksmumo ir užkrečiamos energijos nė kiek nesumažėjo.

„Skempinligės” pavadinimo ir legendinio rožinio albumo viršelio istoriją prisimena bene kiekvienas – „Skamp” į masinę psichozę dėl mistinio karvių susirgimo pažiūrėjo su jiems būdinga ironija. „Po kūrinio „Superstar” prasidėjo tikra „Skempinligės” karštinė – albumo dainos skambėjo visur ir nuolat. O ta rožinė karvė praktiškai tapo tų metų „Skamp” simboliu”, – prisimena Vee Diavara.

Rožinė karvė bus pagerbta ir šį ketvirtadienį – atlikėjai prasitarė, kad jau pasiskolino vieną tokią iš karvių „bandos” aikštėje prie „Europos” prekybos centro ir planuoja ją užsikelti ant scenos. „Kad viskas būtų kaip pridera”, – nekantrauja trijulė.

„Skamp” albumo „Skempinligė” 10 metų jubiliejaus koncertas – šį ketvirtadienį, birželio 16 d., 21:00 menų fabrike „Loftas”. Bilietus platina TIKETA.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt