Now Reading
„Skempinligės“ sukaktį atšventę „Skamp“ dar kartą priminė apie save (Foto)

„Skempinligės“ sukaktį atšventę „Skamp“ dar kartą priminė apie save (Foto)

„Skempinligės“ sukaktį atšventę „Skamp“ dar kartą priminė apie save (Foto)

Ketvirtadieno vakarą Vilniuje įsikūrusiame menų fabrike „Loftas” muzika ir geros emocijos netilo. Scenos senbuvė, unikalumu ir išskirtinumu visada pasižymėjusi grupė „Skamp“ šią dieną minėjo svarbią sukaktį. Jų legendiniam albumui „Skempinligė” sukako dešimt metų.

Pirmieji ant scenos pasirodė keturi vyrukai, debiutuojančios grupės „The Post” nariai. Visuomenei dar negirdėti ir nežinomi, puikiai electro-pop-rock stilių įvaldę, debiutantai tapo malonia staigmena susirinkusiems. Pirmuoju koncertu sostinėje jie garsiai paskelbė apie savo pasirodymą Lietuvos muzikos padangėje. Stiprūs ir prasmingi dainų tekstai, ryškūs muzikos ritmai bei vyriška energija sužavėjo menų fabriko „Loftas” lankytojus, o grupė prisijaukino pirmuosius savo gerbėjus.

Po nedidelės pertraukos scenos vairą perėmė pasirodę šventės kaltininkai – „Skamp“. Būtent šį vakarą nepailstančioji charizmatiškoji trijulė šventė prieš dešimt metų stulbinančios sėkmės sulaukusio albumo „Skempinligė” jubiliejų. „Praėjo nei daug, nei mažai – dešimt metų, kai mes stovėjom ant Tauro kalno ir pristatinėjom šį albumą” – publikai sakė V. Diawara.

Su pirma daina „Superstar” į senus laikus nusikėlę Skamp‘ai buvo palydėti ovacijomis ir rankų mišku. Tai tik įrodo, kad senos geros, hitais tapusios dainos nemiršta. Tačiau atlikėjai prisipažino, kad keletą dainų iš albumo jie pirmą kartą atlieka gyvai. Nepaisant to, grupės gerbėjai pasiilgtas žymiausias dainas „Padaryta dar viena“, „You Got Style“, „Coming to Your Town“ dainavo kartu, taip primindami tuos „Skamp“ šlovės laikus, kai albumo dainos nuolat sukdavosi radijo stočių ir televizijos kanaluose.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Albumo „Skempinligė” rožinė spalva atsispindėjo įvairiose detalėse: rožinėse vokalistės Ericos Jennings lūpose ir albumo viršelio simboliu tapusiose rožinėje karvėje, kurią kūrybiškumo nestokojantys grupės nariai pasiskolino iš „Europos“ prekybos centro karvių kolekcijos. Ji, lyg talismanas, žvelgė į visus nuo aukštų lubų ir išklausė visas 10-ąjį gimtadienį švenčiančio albumo dainas nuo pirmos iki paskutinės, kaip grupės nariai Erica Jennings, Viktoras Diawara ir Vilius Alesius ir ir buvo žadėję.

Tekstas: Simonos Belaglovaitės
Nuotraukos: Tomo Adomavičiaus

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt