Now Reading
Skirtingų sporto šakų atstovai draugystę stiprina badmintono aikštelėje

Skirtingų sporto šakų atstovai draugystę stiprina badmintono aikštelėje

Skirtingų sporto šakų atstovai draugystę stiprina badmintono aikštelėje

Nuotraukoje ūš kairės Gediminas Navickas, Vlada Musvydaitė, Kęstutis Navickas, Benediktas Vanagas, fotografas Andrius Laucius

Sportas ir aktyvi fizinė veikla vis dažniau suvienija skirtingų profesijų žmones, o sporto aikštelė tampa ta vieta, kur galima ne tik greitai sudeginti kalorijas, bet ir atrasti bendraminčių. Geriausias Lietuvos badmintoninkas Kęstutis Navickas sukvietė pažaisti vienas prieš kitą savo brolį, krepšininką Gediminą ir Dakaro ralio lenktynininką Benediktą Vanagą bei sporto laidų vedėją Vladą Musvydaitę.

„Visi buvo entuziastingai nusiteikę, pasiskirstėme poromis, mano brolis dvynys Gediminas, kuris yra profesionalus krepšininkas žaidė poroje su Benediktu Vanagu, o mes prieš juos kovojome su Vlada. Benediktas, kaip ir visą laiką, į viską žiūrėjo rimtai ir labai stengėsi, todėl Vladai teko vis dažniau panaudoti savo moteriškas gudrybes”, ‒ šypsojosi profesionalus badmintonininkas Kęstutis Navickas. Po dviejų žaidimo partijų rezultatas buvo lygus ‒ 1:1. „Teko žaisti dar kartą tam, kad išsiaiškintume nugalėtojus, kurių laukė pagrindinis prizas ‒ mano asmeninė raketė. Kam ji atiteko, tegul lieka paslaptyje”, ‒ intrigavo K. Navickas. Užsienyje žaidžiantis profesionalus badmintonininkas džiaugėsi, jog badmintono entuziastų ratas Lietuvoje nuolat didėja: „Kiekvieną kartą labai smagu pamatyti skirtingų sporto šakų atstovus, žaidžiančius badmintoną ir entuziastingai į šį žaidimą įsitraukiančius“, ‒ teigė apie olimpinį kelialapį svajojantis badmintoninkas.

Keturi skirtingų sporto šakų profesionalai vienoje badmintono aikštelėje ‒ itin unikalus reiškinys. Pasak Vlados Musvydaitės, visų jų draugystė užgimė atsitiktinai. „Kartą Kęstutis man paskambino ir pakvietė sudalyvauti badmintono turnyre, tačiau aš negalėjau. Pasiūliau jam paskambinti Benediktui Vanagui, nes žinojau, jog badmintonas yra jo mylimiausias sportas po automobilių. Taip jie susitiko ir mes dabar visi sėkmingai galime žaisti visi kartu”, ‒ šypsojosi buvusi bėgikė Vlada Musvydaitė.

Tuo tarpu Dakaro ralio lenktynininkui Benediktui Vanagui labiausiai šioje istorijoje gaila Kęstučio: „Jis turėjo žaisti su stipriais vidutiniokais. Ačiū jam už kantrybę, nes laiką praleidau puikiai”.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Badmintonininko Kęstučio Navicko brolis dvynys Gediminas Navickas teigė, jog niekuomet neatsisako progos į rankas paimti badmintono raketę. „Kai matau brolį, judantį po aikštelę, viskas atrodo lengva, bet man reikia įdėti dvigubai daugiau jėgų”, ‒ pasakojo profesionalus krepšininkas. „Nors užsiimu visai kita sporto šaka, badmintonas man patinka todėl, jog tai – intelektualus ir visapusiškas sportas.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt