Now Reading
Sportuojanti mama – laiminga mama

Sportuojanti mama – laiminga mama

Sportuojanti mama - laiminga mama

Sporto klubas „VS–Fitness“ ir šeimos pramogų parkas „X-Planet“ susivienija dėl bendro tikslo. Daugiau jokių „Ne!“ sportuoti norinčioms mamoms.

„VS–Fitness“ pasirūpino, kad vaikus auginančioms mamoms būtų sudarytos pačios geriausios sąlygos pradėti sportuoti. Sporto klube jūsų laukia tiek pradedančiosioms, tiek pažengusiosioms skirtos specialios treniruotės, kurios subalansuotos moters kūno formų dailinimui.

Maža to, „VS-Fitness“ moterų laukia ne tik galimybė sportuoti, bet ir prekybos centre „Ozas“ sukurta itin patogi infrastruktūra. Po treniruočių moterys gali apsilankyti masažo salonuose, soliariumuose ar paprasčiausiai išgerti kavos bei pabendrauti.

O dabar svarbiausia naujiena! Kol mamytės sportuoja, šeimos pramogų parkas „X-Planet“ kviečia vaikučius į žaidimų aikštelę X-PLAY!

Mėgautis vaikyste dar niekada nebuvo taip smagu, nes čia mažieji galės nardyti spalvotų kamuoliukų baseine, šaudyti guminiais rutuliukais, šokinėti ant batutų ir lenktyniauti čiuožyklose.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Itin svarbu, kad šeimos pramogų parke vaikai galės praleisti neribotą laiką. Vaikų pramogas ir saugumą užtikrins kvalifikuoti „X-Planet“ darbuotojai.

„Ši paslauga iš tiesų yra išskirtinė. Vilniuje būtų sunku rasti gerai išvystytą sporto ir laisvalaikio infrastruktūrą skirtą būtent mamoms. Daug vaikus auginančių mamų nori sportuoti, dailinti savo kūno formas ir vasarą pasitikti sustiprėjusios tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Bendrų sporto klubo „VS-Fitness“ ir šeimos pramogų parko „X-Planet“ pastangų dėka visa tai tampa realybe. Nuo šiol tiek mamos, tiek vaikai galės leisti laiką sveikai ir prasmingai“, – pabrėžė sporto klubo „VS-Fitness“ sporto klubo vadovas Andrius Kojelė.

Daugiau informacijos: http://vs-fitness.lt/sportuojanti-mama/

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt