Now Reading
Stilingo žmogaus taisyklės pagal Agnę Jagelavičiūtę (foto)

Stilingo žmogaus taisyklės pagal Agnę Jagelavičiūtę (foto)

Stilingo žmogaus taisyklės pagal Agnę Jagelavičiūtę (foto)

Laikas.lt

Viena stilingiausių vakarėlių viešnių, TV laidų vedėja Agnė Jagelavičiūtė šį sekmadienį Kaune pristatys vyriškų ir moteriškų drabužių derinių kolekciją. Besiruošdama pristatymui, ji pati atvėrė savo drabužių spintą spalvotoje fotosesijoje ir atskleidė stilingo žmogaus taisykles, kuriomis vadovaujasi. 

„Pirmiausia, nepatariu rinktis „ultra madingų“ drabužių, jei neturi daug pinigų, nes tokie daiktai labai greitai išeina iš mados. Nebūtina išleisti daug pinigų tam, kad atrodytum stilingai. Pavyzdžiui, aš drabužiams vieno pirkimo metu išleidžiu ne daugiau kaip 200 litų“, –pasakojo A. Jagelavičiūtė. Jai labiausiai patinka pirkti naktinius drabužius, vieną jų yra įsigijusi net už 600 litų. 

Dauguma moterų puikiai žino pagrindines stiliaus taisykles: rinktis tinkamo dydžio drabužius, papuošalus ir aksesuarus derinti tarpusavyje. Deja, ne visada užtenka tik šių, atrodo, paprastų patarimų. Įgimtą stiliaus jausmą studijuodama Lietuvos dailės akademijoje tobulinanti Agnė sakė, kad nešiojamas drabužis turi patikti pačiam žmogui, kad apsivilkęs jį gerai jaustųsi. Taip pat svarbu, kad dėvimi drabužiai tarpusavyje derėtų. 

„Būna, kad atsikeliu ryte ir jau žinau, kad įsigysiu naują palaidinę. Prieš nueidama į parduotuvę jau būnu apsvarsčiusi, kokios ji bus spalvos, kaip atrodys, kokia bus audinio sudėtis. Visus naujus daiktus derinu prie jau įsigytų ir atradusių vietą mano spintoje drabužių, todėl juos suderinti būna labai paprasta“, – patirtimi dalijosi Agnė.

Bandydamos atrodyti lieknesnės, moterys dažnai įsispraudžia į vienu ar keliais dydžiais mažesnius drabužius. Per mažas drabužis tik paryškina figūros trūkumus. O tinkamo dydžio drabužiai vizualiai lieknina žmogų. Pasak A. Jagelavičiūtės, reikia išmokti pabrėžti savo kūno privalumus, o trūkumus maskuoti. Ši taisyklė galioja tiek moterims, tiek vyrams.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Agnė taip pat pataria rengtis pagal sezoną. Pasak jos, apsinuoginusi mergina žiemą kelia ne susižavėjimą, o gailestį. Lietuvos klimato sąlygos puikiai tinka drabužių sluoksniavimui. „Pavyzdžiui, ant nešiojamos palaidinės užsidėti liemenę, o ant viršaus dar galima apsivilkti ir megztuką. Šie sluoksniuoti deriniai labai tinkami mūsų šaltoms žiemoms, ir jie stilingai atrodo“, – pasakojo šias taisykles atskleidusi A. Jagelavičiūtė. Pasak jos, kai kuriuos daiktus galima pamiršti spintoje, o vėliau juos prikelti naujam gyvenimui ar parduoti įvairiuose mados turgeliuose. 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt