Now Reading
Studentų vakarėlių klube „Pacha“ padažnės

Studentų vakarėlių klube „Pacha“ padažnės

Studentų vakarėlių klube „Pacha“ padažnės

Pavienių studentų vakarėlių pasisekimas tarp akademinio Vilniaus jaunimo paskatino sostinės klubą „Pacha“ tokius pasilinksminimus rengti dažniau. Klubo vadovai teigia, kad „Pacha Students‘ Night“ taps nuolatine klubo darbotvarkės dalimi.

„Studentų vakarėliai tinklo „Pacha“ klubuose vyksta visame pasaulyje, – sako „Pacha Vilnius“ direktorė Martina Žimkutė. – Vilniuje vakarėlius studentams surengėme porą kartų ir pamatėme, kad jie sutraukė daug akademinio jaunimo. Atrodo, kad Vilniuje studentams labai trūksta panašaus klubo ir geros muzikos“.

Organizatorių nuomone, studentus į „Pacha Vilnius“ vilioja šiuolaikinė šokių muzika, analogų Lietuvoje neturinti muzikos aparatūra ir garsūs didžėjai. Be to, studentams galioja specialios kainos.

Trečiasis „Pacha Students‘ Night“ įvyks jau šį ketvirtadienį, o ateityje bus rengiamas kartą arba dukart per mėnesį. Balandžio 15-sios vakarą į „Pacha“ pakvies „house“ stiliaus specialistas „radistas“ Jovani (Dusty Groove| ZipFM) ir „electro”/„house” muzikos virtuozas Manfredas („Metal On Metal“).

Pasak M.Žimkutės, šie Lietuvos šokių muzikos atlikėjai yra gerai pažįstami ir populiarūs tarp studentų. Vakarėliai, kuriuose groja šie atlikėjai, garsėja išradingumu, teigiama energija ir galinga kokybiškos muzikos doze. Be jų prie „Pacha Vilnius“ didžėjų pultų stos „Pacha Students’ Night” vakarėlių rezidentas Recoco („Pacha Vilnius“) ir Mamania iš „G&G Sindikato”.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Kartu su didžėjų grojama muzika studentų vakarėlio svečių šį ketvirtadienį lauks žaismingos salsos šokių pamokos ir sumažintos kokteilių kainos.

„Jei studentų vakarėliai ir toliau bus tokie populiarūs, sugalvosime naujų atrakcijų ir atvešime kylančių šokių muzikos žvaigždžių“, – sako M.Žimkutė.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top