Now Reading
Su barzda ir ne iš cirko. Kodėl ši moteris nebeskuta plaukų nuo veido? (foto)

Su barzda ir ne iš cirko. Kodėl ši moteris nebeskuta plaukų nuo veido? (foto)

Su barzda ir ne iš cirko. Kodėl ši moteris nebeskuta plaukų nuo veido? (foto)

Laikas.lt
Parengta pgl. Dailymail.co.uk

Didžiojoje Britanijoje gyvenanti 23 metų Harnaam jau pripratusi prie ją nuolat lydinčių nustebusių žvilgsnių. Mergina, nors ir nedirba cirke, nešioja tamsią vešlią barzdą. Ji pradėjo Harnaam augti būnant 11-os, kuomet jai sutriko hormonų pusiausvira. Dėl taip vadinamo policistinių kiaušidžių sindromo plaukais apžėlė ne tik merginos veidas, bet ir kojos, rankos, krūtinė.

Vaikai, žinoma, ėmė iš jos tyčiotis, užgaulioti visokiausiais šlykščiais žodžiais. Mergina taip pergyveno, kad dukart per savaitę depiliuodavosi kūną. Negana to, ji užsidarė tarp keturių sienų ir nuolat galvodavo apie savižudybę, netgi imdavo save žaloti. Taip ji neapkentė savojo plaukuoto kūno.

Tačiau subrendus, istorija kardinaliai pasikeitė. Harnaam krikšto metu priėmė siku tikėjimą. Šios religijos viena iš dogmų draudžia kirpti plaukus, kadangi žmogus turi mylėti savo kūną tokį, kokį jam davė dievas.

„Dabar aš jaučiuosi moteriškesnė, seksualesnė ir manau, kad lygiai taip pat ir atrodau. Išmokau mylėti save tokią, kokia esu“, – atsikračiusi praeities kompleksų kalba Harnaam.

Mergina pripažįsta, kad tėvai iš pradžių buvo prieš jos sprendimą praktikuoti siku religiją, nes jie manė, kad dukrai bus pernelyg sudėtinga ištekėti ar susirasti darbą su pusę veido dengiančia barzda.

Iš pradžių taip ir buvo, ji niekaip negalėjo įsidarbinti, tad spaudžiama tėvų nusiskuto barzdą, dėl ko, pasak jos, pasijuto siaubingai, tarsi išdavusi save. Vieninteliu savo palaikytoju Harnaam vadina savo jaunesnįjį brolį, kuris padėjo jai nepalūžti ir įkalbinėjo toliau auginti barzdą. Dabar mergina dirba mokykloje. Ji išmoko nebereaguoti į keistas reakcijas ar užgaulias replikas. Pasidalijusi savo istorija internete, sulaukė nuo to paties sindromo kenčiančių moterų laiškų, pagyrimų ir palaikymo.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Taip pat skaitykite: Prie „Movember“ judėjimo prisijungusi mergina nebenori nusiskusti ūsų ir barzdelės (foto)

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt