Now Reading
Su gimtadieniu, Bobai! Legendinių dainų TOP 10

Su gimtadieniu, Bobai! Legendinių dainų TOP 10

Su gimtadieniu

Laikas.lt
Foto: Bobmarley.com

„Jo regio muzika mus pakylėjo, informavo, linksmino, įkvėpė ir pakeitė pasaulį. Jis yra muzikantas, poetas, dainų kūrėjas, filosofas, karys, aktyvistas ir lyderis“, – sako Bob Marley ir jo žmonos Ritos pirmagimė Cedella Marley.

Niekas neabejoja, jog šis laisvės šauklys, šiandien švenčiantis savo gimtadienį, turėjo didelės įtakos pasaulio kultūrai. Po to, kai 1981-ųjų gegužę jis paliko šį pasaulį, Bob Marley legenda tik dar sustiprėjo, o jo dainos visame pasaulyje dar įtaigiau kviečia žmones prisidėti prie socialinių pokyčių  bei tiesiog pamiršti savo problemas ir…šokti!

Jau po mirties Bob Marley įvertintas begale svarbių apdovanojimų, parduota milijonai jo albumų,  jo vardą žino bene kiekvienas, bent šiek tiek besidomintis muzika. Šiandien, legendinio regio dainininko gimtadienio proga, pristatome jums geriausių jo dainų dešimtuką, skelbtą internetiniame puslapyje The-top-tens.com. Tikimės, jog per daug nesupyksite, jei ši nuomonė nesutaps su jūsiške: išrinkti geriausius iš tikrai geriausių – labai sudėtingas reikalas. Juolab, kad pats Bobas kvietė mus visus vienytis ir džiaugtis gyvenimu bei muzika – gerbdami jo atminimą, pasistenkime tokie būti bent šiandien!

10. Jammin’

9. Get Up, Stand Up

8. Is This Love

7.I Shot The Sheriff

6. Stir It Up

5. One Love/People Get Ready

4. Buffalo Soldier

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

3. Redemption Song

2. Three Little Birds

1. No Woman, No Cry

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt