Now Reading
Suknelė pagal „Inži“ dizainerę I.Žitkuvienę: „Seksualūs rūbai, ne tik atviri“

Suknelė pagal „Inži“ dizainerę I.Žitkuvienę: „Seksualūs rūbai, ne tik atviri“

Suknelė pagal „Inži“ dizainerę I.Žitkuvienę: „Seksualūs rūbai

Vasaris – mėnuo kai visose mokyklose ir gimnazijose vyksta Šimtadienio renginiai, primenantys, kad iki brandos egzaminų liko vos 100 dienų. Tačiau ši šventė neramina ne dėl įspėjimo apie artėjančius atsiskaitymus, o dėl… aprangos. Daugelis jaunų ir žavių abiturienčių kvaršina galvas ieškodamos, ką apsirengti šią ypatingą dieną. Patarimais renkantis suknelę Šimtadieniui dalijasi „Inži“ mados namų dizainerė Ingrida Žitkuvienė.

„Pastaruoju metu merginos persistengia besirinkdamos aprangą vienokiam ar kitokiam renginiui. Neretai jos vilki per daug atvirus, iššaukiančius drabužius, kurie netinka jų amžiaus merginoms ir kuria klaidinantį įspūdį apie jų asmenybes. Vis dar manoma, kad seksuali suknelė yra ta, kuri turi gilią iškirptę ar ypatingai trumpą sijonėlį. Deja ne, seksualumas gali kur kas labiau atsiskleisti ir per uždaresnio stiliaus drabužį, kuris, kur kas labiau tinkamas mokyklą baigiančioms merginoms.“, – pastabomis dalijasi Ingrida Žitkuvienė.

Abiturientėms, kurios visgi ieško trumpos suknelės, dizainerė siūlo rinktis subtilią, minimalistinę, dramblio kaulo spalvos suknelę dekoruotą juodu dirželiu ir kaspinėliais, o plaukus papuošti tokiu pat aksesuaru. Toks stilius tinkamiausias valiūkiškoms, judrioms merginoms, kurios dar neskuba atsisveikinti su mokyklos suolu. Suknelė bus patogi, legva, nevaržanti judesių. Ją bus galima vilkėti tikrai dar ne vieną kartą.

Ingrida Žitkuvienė pabrėžia, kad visgi Šimtadienio šventei tinkamiausia yra ilga suknelė, kuri ne tik kuria prabangos ir elegancijos įspūdį, bet ir saugo nuo šalčio. Gėlių motyvais dekoruota suknelė apipina merginą artėjančio pavasario žiedais, kurie atneša gaivą bei gerą nuotaiką, o pūstas lengvo tiulio sijonas yra patogus ir nesiglamžantis, padedantis puikiai atrodyti visą vakarą.

Ilga, lygi, klasikinio stiliaus ir spalvos suknelė – dar vienas dizainerės Ingridos Žitkuvienės siūlymas abiturientėms. „Lygus vientisas audinys sukuria neįtikėtinos elegancijos pojūtį, kiekviena mergina vilkinti tokią suknelę, neliks nepastebėta, nes ši suknelė tobulai išryškins dievišką merginos figūrą, kurią tuo pačiu paslėps po legvu audiniu, besiplaikstančiu jai einant“. Pasak dizainerės, tokios suknelės tinkamiausios ramioms, aukštoms, lieknoms merginoms, kurios taps šio ypatingo vakaro žvaigždėmis.

Merginoms, kurios negali ar nenori atsisakyti seksualaus, kūną atidengiančio drabužio, dizainerė siūlo išbandyti šiuo metu itin madingas sukneles atvira nugara. Tokia suknelė neliks nepastebėta ir bus puikiai įvertinta kitų, ji pabrėš merginos figūrą ir jos lygią, išpuoselėtą odą. Nėriniais dekoruota suknelė atrodys itin prabangiai ir leis suderinti kelias suknelės spalvas. Sukelė išsiskirs iš visų kitų suknelių tad ir ja vilkinti mergina neliks nepastebėta.

„Mielos abiturientės, mėgaukitės subtilia elegancija ir uždaru seksualumu, spinduliuojančiu iš Jūsų pačių, o ne iš Jūsų vilkimų drabužių. Merginos, mylėkit save ir neskubėkit užaugti!“, – skatindama rinktis subtilią šimtadienio aprangą sako dizainerė Ingrida Žitkuvienė.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


INŽI mados namų suknelė, S. Baniulio nuotr.


INŽI mados namų suknelė, J.Baliutavičiaus nuotr.


INŽI mados namų suknelė, T.Bauro nuotr.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top