Now Reading
Sunkiausias Rusijos profesijas naujame seriale pristatys Vinnie Jonesas

Sunkiausias Rusijos profesijas naujame seriale pristatys Vinnie Jonesas

Sunkiausias Rusijos profesijas naujame seriale pristatys Vinnie Jonesas

Laikas.lt

Šiandien Lietuvoje, per „National Geographic channel“, pradedama rodyti nauja TV laida su britų kino žvaigžde Vinnie Jonesu. Tai šešių dalių dokumentinis serialas „Vinis Džonsas: Rusijos kiečiausieji“ (angl. Vinnie Jones: Russia‘s Toughest), pristatantis tikrus vyriškumo išbandymus – sunkiausius darbus Rusijoje.

Dokumentinį serialą „Vinis Džonsas: Rusijos kiečiausieji“ sudaro šešios 60-ies minučių serijos, kurios Lietuvoje bus rodomos per „National Geographic channel“ kiekvieną ketvirtadienį, 21 val. Lietuvos laiku.

Šiose TV serijose Vinnie Jonesas asmeniškai tyrinės Rusijos kasdienybę, tam, kad suprastų, kodėl čia ne tik sunku dirbti, bet ir gyventi. Lietuvos žiūrovų laukia Vinnie susitikimai su geležinkelio darbuotojais, brakonieriais, asmens sargybiniais, medžiotojais, statybininkais ir netgi Rusijos laukymių kaubojais. Šešiose misijose, aprėpiančiose didelę Rusijos platybių dalį, Vinnie Jonesas keliaus, dirbs ir gyvens su tais vyrais, kurie žino, ką reiškia iš tikrųjų sunkus darbas.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Britų aktorius Vinnie Jonesas Lietuvos žiūrovams gerai žinomas iš kultiniais tapusių filmų „Lok, stok arba šauk“ (rež. Guy Ritchie), „Dingti per 60 sekundžių“ (rež. D. Sena). Taip pat suvaidino vieną pagrindinių vaidmenų lietuviškame filme „Redirected“ (rež. E. Vėlyvis), kurio premjera įvyks kitų metų sausio mėn.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top