Now Reading
Suvestos likimo: jos mano, jog yra seserys! (foto)

Suvestos likimo: jos mano, jog yra seserys! (foto)

Suvestos likimo: jos mano

Laikas.lt
Pagal Dailymail.co.uk

Kartais net ir didžiausi priešai tampa draugais. Tai dar kartą įrodė du mažyliai, pakliuvę į gyvūnėlių gelbėjimo centrą, kurie dabar yra tiesiog neatskiriami. Atrodytų, nieko ypatingo, tačiau geriausiais draugais tapo nelaimėlis kačiukas ir panašaus likimo šunelis.

Vos vienos dienos katytė buvo atgabenta į „Battersea kačių ir šunų namus“ (Anglija) po to, kai ją vienišą savo  sode rado geros valios žmogus. Ir vieniša ji ilgai nebuvo: jai tuoj kompaniją palaikyti pradėjo mažoji Džeko Raselo terjerė, kurios nepripažino jos motina.

Nuo to laiko mažylės tapo tiesiog neišskiriamos ir netgi „verkė“, kai katytę trumpam buvo perkėlę pas kitas savo rūšies atstoves.

Centro veterinarė Sasha Taylor teigia, jog porelė kartu valgo, miega ir žaidžia.

„Paprastai šuniukus ir katytes laikome atskirai, tačiau, dėl jų labai mažo amžiaus, pabandėme įkurdinti kartu. Laimei, tai pasiteisino: jos tiesiog dievina viena kitą ir viską daro kartu – tai tikrai labai miela“, – šypsojosi S. Taylor.

Katytė ir Džeko Raselo terjerė apsigyveno kartu, kai joms buvo apie dvi savaites, o dabar viena kitą laiko seserimis. „Battersea kačių ir šunų namų“ darbuotojai tikisi, kad greitai kas nors savo namuose priglaus mieląją porelę.

„Mes nesame tikri, kad jos bus paiimtos į vienus namus, tačiau šis variantas būtų tiesiog idealus“, – kalbėjo veterinarė.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt