Now Reading
Svajonių tėvai, dovanojantys atžaloms naktinį klubą? (Foto)

Svajonių tėvai, dovanojantys atžaloms naktinį klubą? (Foto)

Svajonių tėvai

Laikas.lt
Nuotr. Dailymail.co.uk

Profesionalus Didžiosios Britanijos didžėjus Claire Farrow (44) arba DJ Booth kartu su žmona, matydami, kaip linksminasi paaugliai, saviesiems padovanojo naktinį klubą. Dėl savo šešiolikmečio sūnaus ir dvylikametės dukters pergyvenanti pora nepagailėjo milijono svarų nuosavam naktiniam klubui.

Dabar jų sūnus, grįžęs po pamokų, lavina plokštelių sukimo įgūdžius, o dukra su savo draugėmis leidžia laisvalaikį liuminescencinėmis šviesomis nutviekstoje šokių aikštelėje.

„Į savo svajonių namą investavome krūvą pinigų, tad norime, kad vaikai po jo stogu jaustųsi puikiai ir nenorėtų trintis gatvėmis ar leisti naktis kitose pasilinksminimo vietose. Mes galime ramiai gyventi, žinodami, kur jie yra“, – pasakojo naktimis jaunus žmones šokdinantis DJ Booth.

Kai vaikai miega ar ruošia pamokas, tėvai taip pat nepraleidžia progos pasinaudoti už miegamojo sienos esančio klubo aikštele. Pasak jų, kartu su kaimynais ar artimiausiais draugais turėjo čia ne vieną šaunų vakarėlį. Ponia Farrow kiekvieną sekmadienį nuosavame klube kartu su draugėmis turi netgi profesionalios mokytojos vedamas disko pamokas.

See Also
Kūno grūdnimas ir lavinimas sporto klube

Ne kartą ponų Farrow namuose lankėsi televizijos laidų reporteriai, nes toks atvejis, kuomet žmonės po savo stogu įsirengia naktinį klubą – kone vienetinis. Beje, sakoma, kad garso ir apšvietimo sistema prilygsta brangiausiems ir prabangiausiems Londono naktiniams klubams. „Mūsų pažįstami mano, kad mes išprotėjome, tačiau jų nuomonės mes nepaisome, nes jie paprasčiausiai pavydi“, – pasipiktinusi sako DJ Booth žmona.

Belieka tik spėlioti, tikrąją „naminio“ naktinio klubo įkūrimo priežastį, palengvinusią turtuolių kišenes.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt