Now Reading
Švedijos apdovanojimuose žemaitiškai prabilusi reperė koncertuos „Galapaguose“ (video)

Švedijos apdovanojimuose žemaitiškai prabilusi reperė koncertuos „Galapaguose“ (video)

Švedijos apdovanojimuose žemaitiškai prabilusi reperė koncertuos „Galapaguose“ (video)

Švedijoje gimusi lietuvių ir sirų kilmės reperė Silvana Imam šią vasarą pasirodys muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai 2016“ Zarasuose.

Prestižiniuose Švedijos muzikos apdovanojimuose „Grammis 2016“ Silvana vasario pabaigoje laimėjo metų atlikėjos titulą. Stokholme vykusioje iškilmingoje ceremonijoje aštrialiežuvė šviesiaplaukė prakalbo žemaitiškai.

Švedijoje pripažinimą užsitarnavusi Silvana drąsiai pasisako prieš rasizmą ir seksualinių mažumų netoleravimą. Jos dainose – daug tiesmukų pareiškimų. Reperė kalba gatvės tekstais, nevynioja žodžių į vatą. Jai svarbu, kad muzika pasiektų širdis ir protus.

„Repas yra saviraiškos būdas. Turime platformą savo mintims ir informacijai skleisti – kodėl tuo nepasinaudoti? Jei atvirai, manęs visiškai nedomina reperiai, kuriantys tekstus apie audringas naktis klubuose. Manau, kad tai yra praeitis, bent jau Švedijoje. Man svarbiausia – emocija, ji yra ir dovana, ir tikslas, tikras gyvenimas. Mano menas neturi kalbos. Pačiai teko sugriauti galybę įvairiausių barjerų nuo tada, kai buvau 6-erių… Menas yra universalus. Aš sutelkiu dėmesį į šou, ir padarau jį įdomiu“, – kalbėjo S. Imam.

„Mes visuomet siekiame, kad festivalyje pasirodytų ne tik laiko patikrintos žvaigždės, bet ir geriausi, įdomiausi šių dienų scenos atlikėjai. Švedijoje užaugusi lietuviško kraujo reperė Silvana Imam – viena tokių. Todėl džiaugiamės, kad bus proga liepos 29-30 dienomis su ja susitikti mūsų festivalyje“, – kalbėjo „Galapagai 2016“ organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Festivalyje šią vasarą repo broliją taip pat džiugins „Lilas ir Innomine“, „G&G Sindikatas“, naują albumą rudenį pristatysiantis Pushaz, MC Mesijus ir Münpauzn. Bilietus platina „Tiketa“.


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt