Now Reading
Talentų banke – Emilija ir jos kūrybinė laisvė

Talentų banke – Emilija ir jos kūrybinė laisvė

Talentų banke - Emilija ir jos kūrybinė laisvė

Laikas.lt Talentų bankas džiaugiasi pasipildęs dar vieną noru kurti trykštančia mergina – Emilija.

„Esu III kurso Vilniaus Gedimino Technikos universiteto studentė. Noras kurti, lipdyti, siūti, megzti, gaminti gimė dar mokykloje, nors iš tiesų, manau, kūrybingumas tikriausiai slypi mano genuose, nes mano mama talentinga ir kūrybinga, kupina įvairiausių idėjų; dirba technologijų mokytoja.

Siuvau lino sijonus, vėliau drobines rankines, lipdžiau iš modelino, mokiausi megzti, eksperimentavau su oda… Kiek medžiagų prigadinau! Paskui tas noras kurti prigeso: stigdavo laiko arba noro.

Bet šiemet mūzos sugrįžo, o su jomis grįžo kūrybos džiaugsmas, kuriuo norisi dalintis su aplinkiniais, todėl pradėjau rašyti, dalintis savo mažmožiais su pasauliu. Kūryba – man didelis džiaugsmas, praskaidrinantis niūrią kasdienybę, leidžiantis pailsėti po dienos darbų, įgyvendinti slapčiausias svajones. Kartais jaučiuosi paprasta, nieko neišsiskirianti iš kitų, bet esu beprotiškai laiminga, nes turiu tai, kas duota ne kiekvienam – kūrybos laisvę ir džiaugsmą.“

Daugiau Emilijos darbų jos svetainėje ir Laikas.lt nuotraukų galerijoje.


PALAIKYKITE JUMS LABIAUSIAI PATINKANTĮ TALENTĄ!

Kiekvieno mėnesio Laikas.lt žurnalo numeryje bus spausdinami du daugiausiai dėmesio susilaukę ir įdomiausi nauji talentai.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Turite talentą? Susipažinkime! Praneškite apie save adresu: [email protected]. Sukursime nišą Jums ir Jūsų talentui pristatyti, kur būsite matomas ir gerbiamas „non stop“. Ir dar – pačius geriausius pristatysime kiekviename žurnalo numeryje!

Praneškite apie save! Mes padėsime Jūsų sėkmės istorijai augti!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top