Now Reading
Talentų banke – fotografė Modesta

Talentų banke – fotografė Modesta

Talentų banke - fotografė Modesta

Laikas.lt Talentų bankas pasipildė dar vienu talentu. Pristatome Modestą, kuriai fotografavimas – gyvenimo būdas, leidžiantis į viską pažvelgti kitokiu kampu. Štai merginos prisistatymas:

„Visada ieškojau saviraiškos priemonių. Išbandžiau save tapyboje, grafikoje, rašyme, rankdarbių gamyboje, tačiau labiausiai įstrigo fotografija. Fotografija rimčiau pradėjau domėtis šiek tiek daugiau nei prieš metus.

Visada užklysdavau į fotografų bendruomenės puslapius internete, laikui bėgant pastebėjau, kad ten praleidžiu vis daugiau laiko. Pamažu tai tapo lyg hipnozė ir pati panorau padaryti kažką savo, sustabdyti momentą, kuriame būtų perteikta ne vien aplinka, bet ir emocija. Taigi, dabar savo emocijas, nuotaiką bandau įkūnyti į fotografijas. O pati fotografija man nėra lyg darbas ar pomėgis, tai labiau panašu į gyvenimo būdą, kuris leidžia į viską pažvelgti kitokiu kampu”.


PALAIKYKITE JUMS LABIAUSIAI PATINKANTĮ TALENTĄ!

Kiekvieno mėnesio Laikas.lt žurnalo numeryje bus spausdinami du daugiausiai dėmesio susilaukę ir įdomiausi nauji talentai.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Turite talentą? Susipažinkime! Praneškite apie save adresu: [email protected]. Sukursime nišą Jums ir Jūsų talentui pristatyti, kur būsite matomas ir gerbiamas „non stop“. Ir dar – pačius geriausius pristatysime kiekviename žurnalo numeryje!

Praneškite apie save! Mes padėsime Jūsų sėkmės istorijai augti!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt