Now Reading
Talentų banke – papuošalus kurianti ir fotografuojanti Ieva

Talentų banke – papuošalus kurianti ir fotografuojanti Ieva

Talentų banke - papuošalus kurianti ir fotografuojanti Ieva

Laikas.lt Talentų banke – Ieva, kuri ne tik kuria papuošalus, bet ir fotografuoja, daro filmus, lipdo… Štai jos prisistatymas:

„Esu Ieva, 19 metų būsima studentė, internete dažnai pasirašinėjanti jyudeidei slapyvardžiu. Sunku būtų apibrėžti savąja meno sritį – nagus esu prikišusi prie daugybės vizualinio meno rūšių, tačiau išskirčiau
fotografiją, dailę, filmukų kūrimą, taip pat kuriu rankų darbo papuošalus, lipdau iš polimerinio molio, dalyvauju visokiuose projektuose.

Vis nesiseka rasti vienos srities, kuria galėčiau atskleisti visas galvoje esančias idėjas, dažniausiai kažką naujo pabandžiusi tą dalyką tik pridedu prie jau gana ilgo pomėgių sąrašo. Svarstyklėms, turbūt, sunku apsispręsti:)

Mane įkvepia žmonės, gamta, spalvos, jūra, sutapimai, vėjas, miškai, skirtingos kalbos, literatūra. Nežinau, ar savo kūryba laisvėju, ar kaip tik save labiau pančioju. Nežinau, ir iš kur kyla idėjos, kodėl jas įgyvendinu šiais būdais. Nežinau, kur save atrasiu – dvejus metus mokiausi Italijoje, dabar išvažiuoju į Angliją, svajonių šalimi tebelieka Japonija, o Lietuvoje irgi gera. Dažnai nežinau ir ką noriu pasakyti savo menu – iš vidaus plūstančios mintys savęs dažniausiai nepaaiškina. Kuriu, nes kitaip negaliu”.

Jei įdomu, mano tinklaraštis Purviukas-maklius.blogspot.com, bei svetainė darbeliams pamatyti – Jyudeidei.com


PALAIKYKITE JUMS LABIAUSIAI PATINKANTĮ TALENTĄ!

Kiekvieno mėnesio Laikas.lt žurnalo numeryje bus spausdinami du daugiausiai dėmesio susilaukę ir įdomiausi nauji talentai.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Turite talentą? Susipažinkime! Praneškite apie save adresu: [email protected]. Sukursime nišą Jums ir Jūsų talentui pristatyti, kur būsite matomas ir gerbiamas „non stop“. Ir dar – pačius geriausius pristatysime kiekviename žurnalo numeryje!

Praneškite apie save! Mes padėsime Jūsų sėkmės istorijai augti!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top