Now Reading
Tarptautinis house didžėjų konkurso finalas

Tarptautinis house didžėjų konkurso finalas

Tarptautinis house didžėjų konkurso finalas

Tarptautinis house didžėjų konkursas „Movida Corona“ savo kulminaciją Lietuvoje pasieks rugsėjo 10 d. Penktadienio vakarą Vilniaus klube „Tarantino“ įvyks paskutinis vakarėlis – Lietuvos finalas, kurį pergalingai baigs vienas dalyvis. Jis atstovaus šalį Pabaltijo regiono finale Rygoje, ir jei pasiseks – kartu su 21 kitos šalies atstovais dalyvaus finale Berlyne.

Jau trečią mėnesį house muzikos didžėjų konkursas „Movida Corona“ Lietuvoje rengia atrankas ir vakarėlius tam, kad išsiaiškintų vieną laimėtoją – tą, kuris atstovaus šaliai tarptautiniuose konkurso vakarėliuose. Pagrindinis ir didžiausias šių muzikos varžybų vakarėlis Lietuvoje – šalies finalas – įvyks jau rugsėjo 10 dieną. Komisijos ir klube „Tarantino“ susirinkusiųjų sprendimu vienas iš aštuonių finalo dalyvių gaus bilietą į Pabaltijo regiono finalą Rygos klube „Essential“.

Aštuoni finalo dalyviai jau praėjo du „Movida Corona“ konkurso etapus – atranką (joje dalyvavo 46 dalyviai) ir pusfinalius (juose iš viso dalyvavo 16 didžėjų). Svarbiausiame konkurso vakarėlyje „Tarantino“ dalyvaus:

DJ Perfuro (Vilnius)
DJ Groovy (Vilnius)
Lunu (Vilnius)
C Sounds DJs (Vilnius)
Paul de Man (Kaunas)
Darix (Vilnius)
DJ Laurynas (Švenčionėliai)
Grey (Panevėžys)

Dalyviai pasirodys ištrauktų burtų nulemta tvarka ir turės po 30 minučių pasirodymui. Kiekvieno DJ muzikos pasirinkimą, techniką ir kuriamą vakarėlio nuotaiką vertins vakarėlio komisija: Aleksandras Karbauskas („Corona Extra“ atstovas Lietuvoje, UAB „Mineraliniai vandenys“), Vygandas Grudikis („Power Hit Radio“), Tomas Bazys („Djscene.lt“), Danielius Mironas („Muzikos bomba“). Balso teisę turės ir pernai metų konkurso vieni nugalėtojų – vakarėlio svečiai DJ komanda „Flaxen beats“. Už patikusį dalyvį galės balsuoti ir vakarėlio svečiai.

„Movida Corona“ konkurso organizatoriai Pabaltijo regiono nugalėtojui dovanos „Pioneer CDJ 2000“ grotuvus, jis taip pat bus pakviestas rungtis pagrindiniame „Movida Corona“ vakarėlyje – Grand Finale Berlyne.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Didžiojo finalo laimėtojo vardas oficialiai įrašomas į Europos didžėjų naujokų šeimą. Šių metų geriausias DJ bus pristatytas „DJ Magazine“ ir prisijungs prie „Movida Corona Dj Tour 2011“ vakarėlių komandos. Taip pat jis arba ji taps oficialiu legendinio klubo „Ministry of Sound“ rezidentu.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top