Now Reading
T.Ė.T.Ė.’S apdovanojimams milžiniškas alternatyvių grupių dėmesys

T.Ė.T.Ė.’S apdovanojimams milžiniškas alternatyvių grupių dėmesys

T.Ė.T.Ė.’S apdovanojimams milžiniškas alternatyvių grupių dėmesys

Prieš kelias savaites prasidėjęs kandidatų paraiškų priėmimas į T.Ė.T.Ė. apdovanojimų nominantų sąrašus pritraukė daugybę įvairių muzikos žanrų ir stilių atlikėjų ar juos siūlančių žmonių dėmesį. Tik pasirodžius pirmajai informacijai apie apdovanojimus, jų rengėjai sulaukė daugiau nei tikėtasi pageidavimų nominuoti ar būti nominuotiems.

T.Ė.T.Ė. apdovanojimų organizatoriai džiaugiasi supratę, kad eina teisinga kryptimi: alternatyvios muzikos scena seniai laukė daugiau pripažinimo ir įvertinimo. Tai patvirtina faktas, kad iki šiol nereklamuotas ir dar mažai viešintas renginys jau sulaukė didelio muzikantų susidomėjimo – rengėjai gauna daugybę atlikėjų prašymų būti ne tik nominuotiems, bet ir aibė tokių, kurie labai norėtų pasirodyti pačių apdovanojimų programoje.

„Iš naujo patikėjau, kad Lietuvos muzikinėje padangėje yra daug geros ir kokybiškos muzikos. Įspūdis po per pirmąsias savaites perklausytų bei peržiūrėtų kūrinių tikrai geras – džiugu matyti, kad mūsų šalyje yra tokia galimybė skirtingų, alternatyvių muzikos krypčių ir puikių jaunų kūrėjų. Yra daugybė grupių ir atlikėjų išrašiusių savo albumus, nusifilmavusių vaizdo klipus, koncertuojančių netgi už Lietuvos ribų, tačiau menkai žinomų plačiajai visuomenei. Todėl vienas pagrindinių mūsų tikslų – įvertinti jų pastangas ir paskatinti kurti toliau“, – įspūdžiais dalinasi T.Ė.T.Ė. apdovanojimų iniciatorius Vilius Alesius.

Visi norintys bei tikintys, kad yra verti pretenduoti į alternatyvios muzikos apdovanojimų geriausiųjų gretas, kviečiami iki sausio 23 d. registruotis el. paštu [email protected] ir nepraleisti progos būti tarp T.Ė.T.Ė. apdovanojimų nominantų.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Alternatyvios muzikos apdovanojimai T.Ė.T.Ė. 2011 – jau vasario 25 dieną menų fabrike „Loftas“, Vilniuje.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt