Now Reading
Tris kartus nuo altoriaus bėgusi nuotaka ištekėjo už savo pamergės

Tris kartus nuo altoriaus bėgusi nuotaka ištekėjo už savo pamergės

Tris kartus nuo altoriaus bėgusi nuotaka ištekėjo už savo pamergės

Diena.lt

K. De‘ath buvo pagarsėjusi kaip „pabėgusi nuotaka“, nes prie altoriaus stovėti paliko net tris jaunikius. Galiausiai, meilę iki mirties prisiekė kitai moteriai.

29 m. Kerry De’ath pirmą kartą pabėgo nuo sužadėtinio Craigo Smitho. Vestuvės jau buvo suplanuotos, o joms įsimylėjėliai svajonių vestuvėms taupė ne vienerius metus.

Netrukus pasimetusi nuotaka susižadėjo antrą kartą. Šį kartą jos „auka“ tapo Dave’as Futteris. Vos tik vaikinui priklaupus ant kelio ir tarus „Ar tekėsi už manęs?“, K. De’ath pabėgo ir antrą kartą. Ir tai dar ne viskas!

Trečią kartą K. De’ath įsimylėjo Nickas Farmeris. Porelė užsakė datą puotai, išsiuntinėjo kvietimus svečiams. Tačiau ir tada reikalai pakrypo netikėta linkme.

Likus vos 6 savaitėms iki vestuvių, Kerry meilę prisipažino vyriausioji pamergė Sarah Woodford. K. De’ath staiga suprato, kad N. Farmeris nėra „tas vienintelis“, todėl ir jo širdis liko sudaužyta.

Netrukus Kerry ir Sarah apsigyveno drauge, o Sarah pasipiršo. Kerry ištarė „Taip“ ir netrukus žengė prie altoriaus. Vestuvių dieną moteris prasitarė: „Pagaliau vestuvės yra laimingiausia diena mano
gyvenime“.

„Suprantu, kad mano gyvenimas labiau primena filmo scenarijų, bet meilė yra nekontroliuojama. Maniau, kad esu sutverta būti su vyru. Turbūt tiesiog bandžiau būti “normali„. Tačiau kažkas atrodė ne taip ir aš imdavau panikuoti“,- atviravo K. De’ath.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Moterys prisipažįsta, kad jų šeimos į santuoką reagavo labai ramiai. Antrasis K. De’ath sužadėtinis „Dailymail“ teigė, kad nujautė jos potraukį moterimis, tačiau nenorėjo tuo tikėti. O likę du atsisakė ką nors komentuoti.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt